Україна, Київ, вул. Калачівська, 11

Тел./факс: +38 (044) 4518918

Тел.моб: +38 (066) 463-98-72

p-k2006@ukr.net 

Перейти на Главную

Поділитися

Хмарка тегів:

Установка «КРИШТАЛЬ»

Автономні джерела водопостачання (свердловини) далеко не завжди можуть забезпечити подачу чистої води. В таких випадках не обійтися без аерації води.

Аерація це метод очистки води від різних небажаних елементів (сірководень, залізо, марганець та т.п.) за рахунок хімічних процесів, що проходять при надходженні кисню. Крім безпосередньої  функції очистки, процедура передбачує відалення неприємних запахів.  Автономні джерела водопостачання (свердловини) далеко не завжди можуть забезпечити подачу чистої води. В таких випадках не обійтися без аерації води. Це первинний процес очистки води від небажаних домішок (заліза, сірководню, маргацю та ін.) та посторонніх запахів шляхом насичення води киснем повітря. Аерція, як правило, не є єдиним етапом водопідготовки, але без неї якісна фільтрація практично неможлива. Крім того, цей метод рахується найбільш безпечним.  Не вимагає застосування хімічних елементів та підвищує концентрацію повітря в воді. Системи аерації набхідні для того, щою збагатити воду киснем. Це сприяє окисленню солей металів та вивітрює гази. В першу чергу така процедура порібна для проведення обеззалізнення води. 

 

   Особливість установки «КРИШТАЛЬ» в тому, що вода за допомогою ерліфтів, в яких проходить збагачення води киснем, подається в верхнїй, накопичувальний відсік.  В нижньому відсіку створюється розрідження. Проходячи через  попередньо встановлений механічний фільтр, вода з верхнього потрапляє  в нижній накопичувальний відсік. Далі, кругообіг  повторюється. Після такої безтискової аерації вода, потрапляє на маханічний обеззалізнюючий осадковий фільтр, на зернах фільтруючої загрузки якого осідають окислені до твердого стану вредні домішки.

 

   Переваги безтискової аерації: компактність обладнання: (обладнання підходить для використання в приватних домогосподарствах та квартирах), демократична вартість обладнання, високі результати обеззалізнення води, вивітрювання різних запахів, покращення смакових якостей.

Устаткування для очищення питної води

Установку очищення питної води серії «КРИШТАЛЬ» можна використовувати для:
- очищення колодязної, артезіанської та водопровідної води від розчинених в ній забруднень. Найбільш поширені: залізо, марганець, сірководень, хлорорганічні сполуки, азотовмісні сполуки, нафтопродукти, солі важких металів та ін.
-Покращення органолептичних показників (каламутність, кольоровість, присмак, запах)


Деякі області застосування систем очищення води аерацією:
- Очищення артезіанської води
- Очищення води з відкритих водойм та криниць
- Доочищення водопровідної води

Монтажна схема установки "КРИШТАЛЬ"