Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Ємності пластикові зварні прямокутні

    Прямокутні пластикові ємності зварені з листового пластику (поліпропілен, поліетилен) замовляють, коли виникає необхідність заощадити місце або необхідність вставити ємність в наявну нішу в приміщенні. В основному зварні прямокутні ємності замовляють як ванн різного призначення. Наприклад: гальванічні ванни або ванни для харчових виробництв (засолювання сиру. Промивка овочів, ванни охолодження і т.п.). Через те, що прямокутні зварні ємності по вартості дорожче циліндричних, підходити до їх замовлення потрібно ретельніше. Необхідно визначитися буде майбутня пластикова прямокутна ємність окремо стоїть і самонесущей або ж вона буде в металевому каркасі або в бетонному приямку. Від цього залежить товщина використовуваного пластику. необхідність зовнішнього оребрення стінок прямокутної пластикової ємності, необхідність застосування ізольованих металевих стяжок, установки отбортовок на краю ємності. Все це істотно сліянним на кількість використовуваного матеріалу і кількість технологічний процесів при виготовленні ємності і відповідно на остаточну вартість ємності.

    Виготовлення зварних пластикових прямокутних ємностей здійснюється з використанням ручного зварювального обладнання, такого як промислові фени та ручні зварювальні екструдери. Методом термічної екструзійної полідіффузіі. Це один з найбільш ефективних методів зварювання термопластів, який забезпечує високу міцність і надійність зварного шва, а також необхідну герметичність шва.

Залежно від подальшого застосування і вмісту підбирається оптимальний варіант пластика для виготовлення зварної ємності - поліпропілен, поліетилен або навіть ПВХ і PVDF.

Ємності зварні прямокутні

Натисніть, щоб збільшити зображення

Реклама Google