Україна, Київ, вул. Калачівська, 11

Тел./факс: +38 (044) 4518918, 4517518

Тел.моб: +38 (066) 463-98-72

p-k2006@ukr.net 

Перейти на Главную

>

>

>

Футерування поліпропіленом гальваничних ванн на БРАЗ

Хмарка тегів:

Поділитися

Футерування поліпропіленом гальванічних ванн на Броварському аллюмінієвому заводі

Січень 2013 року

Компанією ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ закінчені роботи по футеруванню поліпропіленовим листом гальванічної ванни для анодного оксидування алюмінієвих профілів на Броварському алюмінієвому заводі. Об'єм ванни - 90м3. Розрахунковий обсяг електроліту - 75м3. У ванні виготовлений перелив на всю довжину і барботаж.

Перевірка швів на герметичність проводилася згідно ГОСТ 16971-71 "Шви зварних з'єднань з вініпласту, полівінілхлоридного пластикату і поліетилену. Методи контролю якості.". Футеровка виконана за методом "ковзного вкладиша" з урахуванням вимог DVS 22-05. Для футерування використаний листової поліпропілен фірми SIMONA.

gallery/attachments-Image-Baz_2

Стіни ванни зачищені і підготовлені до футеруванню.

gallery/attachments-Image-Baz_3

Футерування стін і днища гальванічної ванни поліпропіленом SIMONA.

gallery/attachments-Image-Baz_4

Останні штрихи - приварювання відбортовки на ванну і установка бортвідсмоктувачів.

        Компанія «Інвестиції Третього Тисячоліття» (Броварський Аллюмінієвий Завод), створена на базі «Київського заводу алюмінієвих будівельних конструкцій», є найбільшим в Україні підприємством з виробництва пресованого алюмінієвого профілю. Унікальність підприємства полягає в наявності повного циклу виробництва.
Компанія має найбільшу в Україні гальванічну лінію з нанесення гальвано-захисних покриттів. Сьогодні в Україні завод займає одне з перших місць по виготовленню профілю. Продукція, що випускається використовується в різних сферах промисловості: будівництві, електротехніці, машинобудуванні, авіа- і електротехніці, космічної та побутовій сферах і експортуються в Європу, країни СНД.