Хмарка тегів:

Поділитися

КОМПЛЕКС "ПТАХ"

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАБОЮ І ОБРОБКИ ДОМАШНЬОЇ ПТИЦІ

(перепілка, курка, качка, гусак, індичка).

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" пропонує обладнання українського виробництва для напівпромислового забою і обробки домашніх птахів (перепілка, курка, качка, гусак, індичка). 

gallery/attachments-Image-Mix_2

Комплект обладнання "ПТАХ" - це ідеальне рішення передпродажної заготовки тушок птиці для невеликих птахівницьких ферм, сільських пташників і приватних птахівницьких господарств.

 

Звичайно, на великих птахівничих господарствах вже давно використовують промислове обладнання - цілі автоматизовані лінії по забою і переробці тушок птахів, як правило іноземного виробництва. Але для невеликих пташників і приватних птахівничих ферм вартість такого обладнання як правило непідйомна. Звичайно можна здавати птицю для переробки на великі підприємства живою вагою, але набагато вигідніше поставляти замовнику вже оброблені і охолоджені тушки. Тому деякі фермери намагаються використовувати всілякі саморобні пристрої для забою і обробки тушок. Як правило якість таких виробів залишає бажати кращого, не кажучи вже про надійність і електрозахищенності обладнання, а також матеріалах з яких воно виготовлене. Як правило таке обладнання не має ні паспортів, ні санітарно-гігієнічних дозволів, ні гарантійного терміну.

    З урахуванням нинішніх реалій і можливості виходу на європейський ринок більшість великих птахівничих комплексів з вирощування та переробки птахів буде просувати свою продукцію в срань ЄС, де вона може мати підвищений попит. Тому для невеликих приватних птахівницьких господарств відкриваються великі перспективи на внутрішньому ринку.
   З огляду на зростаючу кількість невеликих птахівницьких фермерських господарств Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" запустила виробництво вітчизняного обладнання для напівпромислового забою і обробки домашніх птахів під торговою маркою "ПТАХ".
Комплект обладнання "ПТАХ" включає в себе спеціальні стійки з конусами для напівпромислового забою птиці, Шпарчани для отримання опіків птиці з метою полегшення відділення пера від тушки, перос'емние бильні машини для обскубування птиці, столи або стійки для оброблення тушок птахів і ємності для охолодження тушок, столи для ручної обвалки цілих тушок птиці, а також ємності для охолодження готових тушок і пристрої для упаковки тушок в пакети.
Корпуси обладнання виробляються з сертифікованого, харчового німецького пластика SIMONA і має санітарно-епідеміологічний висновок! Пластик використовується у виробництві, завдяки своїм властивостям, запобігає розвитку бактерій. Матеріал з якого виготовляються корпусу обладнання може працювати при температурах від -20 до + 80 ° С. Стійкий до ультрафіолету.

Компанія ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ пропонує наступне обладнання Комплексу "ПТАХ":

Розглянемо кожен пристрій детальніше:

Конуси для забою птиці.

Стійки і Стінки з Конусами для забою птиці "ПТАХ".

gallery/attachments-Image-Stoika_1

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" пропонує спеціальні стійки з конусами для напівпромислового забою птиці (перепілка, курка, качка, гусак, індичка). Стійки з конусами дозволяють забезпечити надійну фіксацію птиці і якісний стік крові. Використання стійок з конусами дозволяють значно спростити невеликим птахівничим фермам процес забою птиці. Спеціальні піддони в стійках дають можливість повністю зібрати кров що стікає.

gallery/attachments-Image-IMG_150724_171324

Шпарчани - ємності для ошпарювання птиці.

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" пропонує Шпарчани серії "ПТАХ" для теплової обробки птиці перед обскубуванням. Шпарчани "ПТАХ" призначені для ошпарювання птиці з метою полегшення відділення пера від тушки. Шпарчани використовується для термічної обробки перепелів, курчат, курей, качок, гусей та іншої сільськогосподарської та дикої птиці перед обскубуванням.
Дані Шпарчани можуть використовуватися на ділянках первинної переробки птиці на невеликих птахівницьких фермах, а також на малих птахопереробних підприємствах.
Для якісного ощипу птиці необхідно підтримування постійної необхідної температури в ємності для ошпарки. Все підручні засоби (катрюлі, чайники, кип'ятильники, відкритий вогонь і тд.) Не можуть забезпечити стабільного нагріву води, тому ідеальним рішенням такого завдання стає Шпарчан "ПТАХ", що випускається компанією "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ".

gallery/attachments-Image-Shparchan-4

Ємності - ванни для охолодження тушок птиці.

Після оброблення тушок птиці їх необхідно охолодити. Для цього використовуються ванни охолодження з системою автоматичного поновлення води. Для уникнення зараження тушок мікроарганізмамі, в ваннах охолодження передбачено примусова подача води. При достатньому додаванні свіжої, невсіяною мікрофлорою, води в ванну, вміст мікроорганізмів на поверхні тушки істотно знижується.
Також одним з достоїнств використання ванни охолодження тушок є ефект відбілювання водою поверхні тушок, у результаті чого дефекти від первинної технологічної обробки (після обскубування) стають непомітними і птиця набуває хороший товарний вигляд.

gallery/attachments-Image-Vanna-1

Столы з пластику для розробки та обвалки тушок птиці.

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" пропонує різні варіанти пластикових технологічних столів для оброблення тушок птиці.
Столи призначені для встановлення на ділянках забою малої продуктивності при виробництві м'яса: перепела, кури, качки, гусака, індички, а так само інших харчових виробництвах.

gallery/attachments-Image-stolpl

Стійки для обвалки тушок птиці.

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" пропонує різні варіанти пластикових конусів-стійок для оброблення та обвалки тушок птиці.

Конуса для обвалки використовуються для зручності оброблення тушок птиці та підвищення продуктивності цього процесу на ділянках забою малої продуктивності при виробництві м'яса: перепела, кури, качки, гусака, індички.

Конуса -стійки можуть бути як стаціонарними - приварюються до столів для обробки, так і знімними - можуть при необхідності кріпитися або зніматися зі столу для обробки (стільниці).

gallery/attachments-Image-Konus_razdelka-72

Стійка для охолодження і заморозки тушок птиці "ПТАХ" (під замовлення)

При охолодженні тушок у воді тушка вбирає невелика, але якась кількість води, в результаті чого маса птиці зростає.
Поглинена тушками вода, іменована чужорідною, помітно знижує товарний вигляд тушки, особливо при упаковці в поліетиленові пакети. Під час транспортування і зберігання, рідина що витікає з тушки накопичується в середині пластикової упаковки, а при заморожуванні перетворюється в лід. В обох варіантах наявність води або льоду в пакеті  різко погіршує товарний вигляд упаковки і
її санітарний стан. До того ж, в подальшому, при продажу відбувається і зниження маси тушки в результаті стікання чужорідної води.


Чужорідна вода при наступній обробці (транспортуванні, зберіганні, розморожуванні, підготовці до кулінарній обробці) цілком відокремлюється. Навіть якщо після відтавання в тушці залишається якась кількість води, поглиненої при охолодженні, вона видаляється при розморожуванні і подальшому приготуванні м'яса птиці. Кількість чужорідної води залежить від технології первинної переробки птиці: обсяг води в тушці зростає при неповному відрізанні шийки, помилковому розрізі для розтину черевної порожнини, іноді в контакт з водою потрапляє підшкірна сполучна тканина, при високій температурі води у період мийки тушки, потужної циркуляції води у період охолодження, великої тривалості охолодження і скороченому періоді сушіння птиці.

gallery/attachments-Image-stoika_ptah_1

Для того щоб зменшити вміст чужорідної води в тушці перед упаковкою, тушки охолоджують морозильних камерах на спеціальних стійках для охолодження.

При охолодженні тушок птиці з використанням холодильних камер, в лежачому стані з'являється так званий ефект "пролежня", що в свою чергу суттєво псує товарний вигляд замороженої птиці. Для виключення даного ефекту рекомендується охолоджувати тушки птиці в підвішеному або насадженому стані. Для цього використовуються зручні стійки з пластика з вішалками на платформах з поворотними колесами-роликами. Стійка на роликах застосовується для транспортування і заморозки тушок птиці в морозильних камерах в підвішеному стані.

Пластик використовується для виготовлення завдяки своїм властивостям, запобігає розвитку бактерій, включаючи сальмонелу, кишкову паличку (e.Coli), стафілокок.
Матеріал з якого виробляються стійки має санітарно-гігієнічний висновок!
Купити окремо стійку для охолодження можна звернувшись за нашими телефонами 044 4518918, 044 4517518

Піроз'ємні більні машини для обскубування птиці. (Зараз не виготовляються)

Піроз'ємні більні машини "ПТАХ" призначені для відділення пера і пуху (ощип) від тушки птиці що обробляють.
Обскубати птицю своїми руками - досить важке заняття, до того ж воно ще й займає багато часу. Щоб вирішити дану ситуацію, фермеру доводиться: або обходитися своїми силами, або наймати працівників на обскубування, або купувати техніку для обскубування птиці!
Останнім часом у приватників придбала популярність насадка на дриль - барабан з більнимі пальцями для обскубування птиці. Але це якщо потрібно обскубати одну-п'ять курок в домашніх умовах.
Якщо ж кількість тушок, які треба обскубати в день коливається від 20 до 100 (а вразі перепелів від 100 і до 400), то тут вже не обійтися без пероз'ємной більной машини.
Піроз'ємна машина - це, пристрій для зняття пір'їв із птаха за рахунок тертя тушки в обертових частинах машини з більнимі пальцями.

gallery/attachments-Image-sprut_500_0

Піроз'ємні машини це прогресивне і високотехнологічне обладнання для приватного птахівництва.

Устаткування користується великим попитом у приватних птахоферм України, які прагнуть до розширення свого бізнесу.

gallery/attachments-Image-700

1. по виду птиці що обскубують:
- для обскубування перепелів;
- для обскубування курей і бройлерів;
- для обскубування качок;
- для обскубування гусей;
- для обскубування індичок;
- змішані (для декількох видів птахів) за рахунок замі обертових насадок і більних пальців.

2. по типу обскубування птиці:
- центріфужного типу (не вимагає ручної підтримки птиці);
- верстатного типу (оператор підтримує птицю, потрібні навички поводження з верстатом);
- побутового (насадки на дриль, насадки на шуруповерт).


За допомогою перос'емной машини з'являється можливість вирішити кілька проблем відразу:
- економія часу за рахунок швидкого ощип,
- зменшення використання найманої робочої сили,
- збільшення продуктивності (кількості) готових до продажу тушок птиці.

Пластик використовується для виготовлення завдяки своїм властивостям, запобігає розвитку бактерій і має санітарно-гігієнічний висновок!

Піроз'ємні машини поділяють: