Україна, Київ, вул. Калачівська, 11

Тел./факс: +38 (044) 4518918, 4517518

Тел.моб: +38 (066) 463-98-72

p-k2006@ukr.net 

Перейти на Главную

>

>

>

Конуси, Стійки, Стінки "ПТАХ"

Хмарка тегів:

Поділитися

Конуси, стійки і стінки для забою птиці

gallery/attachments-Image-konus_03

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" виробляє спеціальні конуси для напівпромислового забою птиці (перепілка, курка, качка, гусак, індичка). Конуси дозволяють забезпечити надійну фіксацію птиці і якісний стік крові.
Конуси виготовляються повністю з харчового поліпропілену або поліетилену. Поверхня конусів абсолютно гладка, легко миється і не вбирає бруд і кров. 


Пластик що використовується у виробництві, завдяки своїм властивостям, запобігає розвитку бактерій. Матеріал з якого виготовляються стійки з конусами може працювати при температурах від -40 до + 80 ° С. Стійкий до ультрафіолету. Конуса зручно експлуатувати навіть взимку на відкритому повітрі, так як до пластику (на відміну від металу) не примерзають намоклі крила птаха, рукавички і т.д. Термін служби конусів з поліпропілену або поліетилену 30 років !. Конуса виготовляються різних розмірів в залежності від типу і ваги птиці.

gallery/attachments-Image-KZP-3

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" пропонує спеціальні стійки і стінки з конусами для напівпромислового забою птиці (перепілка, курка, качка, гусак, індичка). Стійки і стінки з конусами дозволяють забезпечити надійну фіксацію птиці і якісний стік крові. Використання стійок або стінок з конусами дозволяють значно спростити невеликим птахівничим фермам процес забою птиці. Спеціальні піддони в стійках дають можливість повністю зібрати кров що стікає.

Стойка с конусами (8шт) для забоя птицы, настенная.

Стійки можуть бути як переносні так і стаціонарні - стінки (настінні, прямі або кутові). Кількість конусів для переносної стійки - 4 (чотири), а для настінних стінок кількість визначає сам замовник залежно від розміру робочої стінки і розміру конусів.

gallery/attachments-Image-Stoika_1

Стійки і стінки з конусами виготовляються з металу або повністю з харчового пластику. Поверхня конусів абсолютно гладка, легко миється і не вбирає бруд і кров.

Пластик що використовується у виробництві, завдяки своїм властивостям, запобігає розвитку бактерій. Матеріал з якого виготовляються стійки з конусами може працювати при температурах від -20 до + 80 ° С. Стійкий до ультрафіолету.

Стійки зручно експлуатувати навіть взимку на відкритому повітрі, тому що до пластику (на відміну від металу) не примерзають намоклі крила птахів, рукавички і т.п. Термін служби конусів з поліетилену - до 30 років !. Стійки для забою птиці можуть комплектуватися поліетиленовими конусами різних розмірів в залежності від типу і ваги птиці.

gallery/attachments-Image-Stoika_3_5

Матеріал з якого виробляються стійки з конусами має санітарно-гігієнічний висновок!
Вартість стійок і стінок для забою птиці залежить від комплектації кількості і розмірів придбаних конусів.
Купити окремо необхідну Вам стійку або стінку з конусами або окремо конуса можна зателефонувавши нам за тел. 044 4518918, 044 4517518

Ви можете купити як стійку або стінку з конусами в комплекті, так і замовити окремо конуса потрібного Вам розміру і в необхідній кількості, а потім встановити їх самостійно у себе за місцем.

gallery/konus