Хмарка тегів:

Поділитися

ПІСКОУЛОВЛЮВАЧІ СЕРІЇ "КЛІНІНГ"

Піскоуловлювачі серії "Клінінг" призначені для запобігання засмічення каналізаційних труб сміттям і осадом у вигляді піску і бруду, а також для максимальної зручності і ефективності роботи персоналу.

При прибиранні приміщень виникає необхідність кудись зливати брудну воду, яка містить до того-ж якусь кількість зважених часток (пісок, земля, сміття). У кращому випадку, прибиральниця може таку воду зливати в унітаз, в гіршому - в мийку. При цьому часто виникає ймовірність засмічення каналізаційних труб. Уникнути таких засмічень може допомогти піскоулолювач серії "Клінінг".

gallery/attachments-Image-Peskoulovitel_Klining-60

Піскоуловлювач "Клінінг 60" для прибирання приміщень

Пісколовлювач «Клінінг 60» призначений для зливу брудної води під час ручного прибирання приміщень.

Пісколовка оснащена заливний горловиною (d 250-300 mm) зі зручним кріпленням фільтрувального мішка для збору сміття.
Забруднена вода, після збирання, залпом зливається в горловину пісковловлювача, проходить через закріплений на горловині пісковловлювача фільтр-мішок і, очищена від зважених речовин і сміття, йде в каналізацію. Процедура проста і не вимагає ніяких зусиль і спеціальних навичок. Прибиральниця може просто, знявши кришку з горловини, злити відро також як в будь-який піддон і продовжувати роботу.

Піскоуловлювач "Клінінг 60" розрахований на залповий слив 20-35 літрів (2-3 відра).

Фільтр-мішок піскоуловлювача необхідно змінювати, коли вода в песколовке затримується значно-довше. Перфорована перегородка влаштована таким чином, що дозволяє виробляти слив навіть при значному заповненні пісковловлювача. Якщо при черговому скиданні Ви побачили що вода залишилася стояти в горловині - значить пора замінити мішок.
Зміна фільтр-мішка абсолютно не-складна. Просто зніміть фіксує хомут з ​​горловини пісковловлювача, витягніть мішок і помістіть новий! Фільтр-мішки для пісковловлювача Ви також можете придбати у нас.
Завдяки компактним розмірам Ви можете розмістити пісколовку в будь-якому зручному місці. Піскоуловлювачі оснащуються поворотним гідрозатвором, що виключає проникнення неприємних запахів з каналізації. Для зручності підключення, піскоуловлювач може комплектуватися подовжувальною гофрой. Для зливу води з пісколовки (при переміщенні пісковловлювача щоб підготувати його до транспортування) досить опустити поворотні патрубки гідрозатвору в горизонтальне положення - вода самопливом піде в каналізацію.

 

 

Технічні характеристики:
Довжина: 480мм, Ширина: 420мм; Висота: 400мм. (540х440х400 - монтажні)
Діаметр заливної горловини - 250-300мм
Диамет вихідного патрубка - 50мм
Допустимий залповий скид - 35л (3 відра)

Переваги пісколовок серії «Клінінг»:

Піскоуловлювачі «Клінінг» розроблені для максимальної зручності і ефективності роботи персоналу

Відсутність необхідності в додатковому обладнанні (ванни, піддони та ін.) - піскоуловлювачі оснащені зручною заливною горловиною.

Поворотний гідрозатвор - зручність монтажу і зливу води та гарантована відсутність запахів з каналізації

Зручність зміни фільтра - просто витягніть мішок і встановіть новий

Доступність фільтр-мішків - підійде стандартний ПП мішок для будівельного сміття

Устаткування відповідає Технічним умовам ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 "СЕПАРАТОРИ ВОЖО-ЖИРОВИХ емульсій") і Технічних умов ТУ У 25.2-32306957-001: 2007 "ЄМКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ І ПОЛІЕТИЛЕНУ»

Устаткування захищені патентами №47415 «УСТАНОВКА ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗДІЛЕННЯ НЕОДНОРІДНІХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ГРАВІТАЦІЙНОГО ОСІДАННЯ»