Перейти на Главную

Україна, Київ, вул. Калачівська, 11

+38 (044) 4518918

+38 (066) 4639872

p-k2006@ukr.net 

Поділитися

Хмарка тегів:

ТОВАРИ

Асортимент товарів пропонуємих Компанією ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ

Компанія «ПолимерКомплект», офіційний торговий представник німецького концерну SIMONA AG., пропонує зі складу в м Київ високоякісні конструкційні пластики (лист, пруток, квадратний профіль) для інженерних робіт при виробництві нестандартних, зварних, пластикових виробів застосовуються в промислових і побутових цілях. Дані матеріали використовуються в харчовій, хімічній промисловості, в машинобудуванні, в торгівлі і побуту.
Інженерні листові пластики застосовуються в будівництві ємностей для кислот і лугів, нестандартних ємностей великих розмірів, гальванічних ванн, резервуарів, басейнів, ємностей для води, а також для ємностей застосовуються в системах очищення каналізаційних стоків (колодязі, септики, сепаратори жиру - жироуловлювачі, що акумулюють резервуари , для футерування бетонних водоочисних резервуарів). Використання листових пластиків також можливо при виробництві хімічно стійких повітроводів службовців для відведення кислотних і лужних випарів.
Постійно на складі поліпропіленові і поліетиленові листи різної товщини, зварювальний пруток, труби поліпропіленові великих діаметрів 110-500мм, поліпропіленові та поліетиленові профілі, стрижні.
Під замовлення можлива поставка в оптимальні терміни будь-якої продукції концерну SIMONA A.G.
Наша Компанія пропонує комплексні поставки пластика з можливістю здійснення робіт зі зварювання листових пластмас для комплектації і устаткування гальванічних цехів (ємності, вентиляція), установці реакторів в цехах з виробництва пральних і миючих засобів, обладнання пластиковими ємностями харчових підприємств.

Телефонуйте, пишіть.
Ми допоможемо Вам підібрати правильний пластик і виготовити нестандартну ємність!
Ми можемо укомплектувати Ваше виробництво хімічно стійкими пластиками.