Перейти на Главную

Украина, Киев, ул. Гната Хоткевича, 27В

+38 (044) 4518918

+38 (066) 4639872

p-k2006@ukr.net 

Поділитися

Хмарка тегів:

ПОВІТРОПРОВОДИ З ПЛАСТИКА

ПЛАСТИКОВАЯ ПРОМИСЛОВА ВЕНТИЛЯЦІЯ. 

Незаперечними перевагами пластикових повітроводів є їх дивовижна легкість, міцність і зручність транспортування. Тому все більше проектних організацій, проектантів, інженерів вентиляції воліє пластикові повітроводи класичним оцинкованим або дорогим нержавіючим воздуховодам.

Далеко не остання причина поступового переходу від металевих повітропроводів до пластикових - постійно зростаюча ціна на метал на світовому ринку. Пластикові повітроводи, бортові відсмоктувачі, скрубери завойовують все більш міцні позиції в сфері виробництва систем вентиляції та кондиціонування, поступово витісняючи дорогі повітроводи з нержавіючого заліза.

Технологічні характеристики пластикових повітроводів,

що виготовляються з листового поліпропілену:

Форма перетину: прямокутна і кругла;

Мінімальний діаметр круглого перетину: 110 мм;

Максимальний діаметр круглого перетину: 1500 мм;

Додаткові опції: фланцеві з'єднання з трубопроводами з інших матеріалів;

Можливість виготовлення витяжних парасольок і бортових відсмоктувачів.

Виготовлення пластикових корпусів для промислових витяжних вентиляторів.

Виготовлення пластикових скрубер для очищення від пилу, кислотних, лужних домішок.

Скруберы из полипропилена

Переваги повітропроводів з листового пластику - поліпропілену, поліетилену.

Корозійна стійкість до пар води, розчинів кислот і лугів.

Тривалий термін служби матеріалу (понад 20 років без зниження фізико-механічних властивостей).

Висока герметичність, відсутність втрат напору і підсосів повітря через нещільності в швах і з'єднаннях.

Гладка внутрішня поверхня повітроводів з пластика забезпечує низькі втрати на тертя повітря об стінки воздуховода і перешкоджає відкладенню забруднень в процесі експлуатації, знижує шум і енерговитрати за рахунок застосування менш потужних вентиляторів.

Мала вага і полегшений монтаж пластикових повітроводів.

Можливість виготовлення і складання елементів повітропроводів на місці.

Пластикові повітроводи відповідають вимогам сучасної промислової естетики.

   Але і це ще не все аргументи на користь пластикових повітроводів. Справа в тому, що монтаж пластикових повітроводів здійснювати набагато простіше, так як ці вироби можуть нарізатися і підганяти прямо за місцем установки системи вентиляції. Важливо також і те обставина, що пластикові повітроводи повністю безпечні для здоров'я людей, не виділяють в повітря шкідливих компонентів і значно більш гігієнічні.

Пластикові повітроводи з листового НПВХ і НПВХ труб.

Не у всіх випадках є можливість установки промислових пластикових воздуховодов.із поліпропілену або поліетилену. Як показав досвід навіть такий хімстійких матеріал як поліпропілен починає корродировать при контакті з деякими іпареніямі і сумішами. Особливо при наявності навіть невеликого тиску в повітроводах. У цьому випадку можливо використовувати монолітний листової НПВХ (непластифікований полівінілхлорид) і труби з НПВХ.

Недоліки пластикових повітроводів.

    Головним і в багатьох випадках вирішальним недоліком пластикових повітроводів зі звичайного поліпропілену або поліетилену слід назвати їх вкрай низьку вогнестійкість. Ця обставина дуже сильно обмежує області застосування пластикових повітроводів, змушуючи проектну організацію, проектанта, інженера при проектуванні вентиляції використовувати їх виключно в межах одного пожежного відсіку. У той же час використання самозагасаючого полівінілхлориду PVC-U або поліпропілену PP-s дозволяє з успіхом вирішувати і цю задачу, правда вартість воздуховода в такому випадку значно зростає.

Наша Компанія пропонує виробництво і при необхідності монтаж пластикових елементів промислових пластикових повітроводів.

Постійна наявність на складі матеріалів дозволяє нам в найкоротші терміни виготовити необхідні елементи вентиляції згідно з проектною документацією або специфікації Замовника.