Україна, Київ, вул. Калачівська, 11

Тел./факс: +38 (044) 4518918, 4517518

Тел.моб: +38 (066) 463-98-72

p-k2006@ukr.net 

Перейти на Главную

>

>

>

Столи для розробки і обвалки "ПТАХ"

Хмарка тегів:

Поділитися

Столи для розробки і обвалки тушок птиці. 

Столи для упаковки розроблених тушок птиці.

Столи для патрання і розробки тушок курей, качок, гусей, перепелів, індиків.  

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" пропонує різні варіанти пластикових технологічних столів для оброблення тушок птиці. Ми можемо зробити пластиковий стіл з вашим розмірами або кресленням.
Столи призначені для установки на ділянках забою малої продуктивності при виробництві м'яса: перепела, кури, качки, гусака, індички, а так само інших харчових виробництвах.
Рама столу: зварна виготовлена ​​повністю з нержавіючої квадратної поліпропіленової труби посиленою квадратної металевою трубою ..
Столешня, полки і всі технологічні поглиблення виробляються з сертифікованого, харчового німецького пластика SIMONA і має санітарно-епідеміологічний висновок!

Пластик що використовується у виробництві - харчової поліпропілен світло-сірого кольору стільниця може бути з поліетилену PEHD білого кольору (світлі кольори матеріалу рекомендовані СЕС і дозволяють легко контролювати ступінь забруднення поверхні обладнання). Поверхня столу абсолютно гладка, легко миється і не вбирає бруд. Пластик використовується для виготовлення завдяки своїм властивостям, запобігає розвитку бактерій.

Під замовлення, на обробний стіл можуть бути стаціонарно приварені або окремо встановлюватися знімні стійки для обвалки тушок птиці.
Матеріал з якого виготовляються корпуси обладнання може працювати при температурах від -20 до + 80 ° С. і має санітарно-епідеміологічний висновок!

gallery/attachments-Image-stolpl_1