Гармония качества для Вашего процветания

Киев, 02094

ул. Хоткевича Гната 27-В

Футерування гальванічних ванн ДП "АНТОНОВ"

Футерування старої гальванічної ванни на Державному підприємстві "АНТОНОВ".

Компанія ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ виконала роботи по футеровці листовим поліпропіленом гальванічної ванни для анодного оксидування конструкцій на авіабудівному заводі ДП "АНТОНОВ". Об'єм ванни - 42,5 м3.

Перевірка швів на герметичність проводилася за допомогою електроіскрового дефектоскопа і згідно ГОСТ 16971-71 "Шви зварних з'єднань з вініпласту, полівінілхлоридного пластикату і поліетилену. Методи контролю якості.". Футеровка виконана за методом "ковзного вкладника" з урахуванням вимог DVS 22-05. Для футерування використаний листової поліпропілен фірми SIMONA PP-C товщиною 15мм.

Стара гальванічна ванна з цегли підготовлена до футеровке.

Новий вигляд відреставрованої ванни після футерування поліпропіленом.

Перед здачею робіт всі шви проходять перевірку за допомогою електроіскрового дефектоскопа.

Останні штрихи - трубопроводи підведені, залишилося тільки підключити і можна заливати електроліт.

Футеровка листовим ПВХ металевих ванн різних обсягів.

Гальванічні ванни для деталей футеровані поліпропіленом

Гальванічні ванни футеровані поліпропіленом

Футеровка листовим поліпропіленом

Футерування листовим ПВХ

Державне підприємство «АНТОНОВ» - засновано в 1946 р Носить ім'я свого засновника - видатного авіаконструктора О.К. Антонова. Авторству колективу підприємства належить більше ста типів і модифікацій пасажирських, транспортних і спеціалізованих літаків. Візитною карткою підприємства є вантажні літаки «Руслан» і «Мрія». ДП «АНТОНОВ» є одним з небагатьох підприємств, що реалізують повний цикл створення сучасного літального апарату - від передпроектних наукових досліджень до будівлі, випробувань, сертифікації, серійного виробництва та післяпродажного обслуговування.

Реклама Google