Гармония качества для Вашего процветания

Киев, 02094

ул. Хоткевича Гната 27-В

Футеровка полипропиленом гальванических ванн на Броварском Аллюминиевом заводе

Компанией ПОЛИМЕРКОМПЛЕКТ закончены работы по футеровке полипропиленовым листом гальванической ванны для анодного оксидирования алюминиевых профилей на Броварском Алюминиевом заводе. Объем ванны - 90м3. Расчетный объем электролита - 75м3. В ванне изготовлен перелив на всю длину и барботаж.

Проверка швов на герметичность проводилась согласно ГОСТ 16971-71 "Швы сварных соединений из винипласта, поливинилхлоридного пластиката и полиэтилена. Методы контроля качества.". Футеровка выполнена по методу "скользящего вкладыша" с учетом требований DVS 22-05. Для футеровки использован листовой полипропилен фирмы SIMONA.

Стіни ванни зачищені і підготовлені до футеруванню.

Футерування стін і днища гальванічної ванни поліпропіленом SIMONA.

Останні штрихи - приварювання відбортовки на ванну і установка бортвідсмоктувачів.

        Компанія «Інвестиції Третього Тисячоліття» (Броварський Аллюмінієвий Завод), створена на базі «Київського заводу алюмінієвих будівельних конструкцій», є найбільшим в Україні підприємством з виробництва пресованого алюмінієвого профілю. Унікальність підприємства полягає в наявності повного циклу виробництва.
Компанія має найбільшу в Україні гальванічну лінію з нанесення гальвано-захисних покриттів. Сьогодні в Україні завод займає одне з перших місць по виготовленню профілю. Продукція, що випускається використовується в різних сферах промисловості: будівництві, електротехніці, машинобудуванні, авіа- і електротехніці, космічної та побутовій сферах і експортуються в Європу, країни СНД.

Реклама Google