Гармония качества для Вашего процветания

Киев, 02094

ул. Хоткевича Гната 27-В

Механическая обработка пластиков

Досить часто виникає ситуація, коли в процесі експлуатації виникає необхідність в ремонті устаткування, а потрібні деталі виявляються недоступні. Особливо це стосується дрібних нестандартних деталей. Доводиться через якусь дрібницю шукати постачальника запчастин, який би погодився організувати поставку однієї або декількох потрібних деталей. А якщо виробник вже не випускає запчастини для даного обладнання? У будь-якому випадку, ціна такого ремонту промислового устаткування виявляється непомірно високою. Крім того, через відсутність якоїсь прокладки, фитинга, або іншого дріб'язку може зупинитися вся виробнича лінія, що природно тягне за собою істотні збитки для підприємства.

Пошук і підбір деталі при поломці обладнання

Для тих, хто при ремонті обладнання зіткнувся з подібною проблемою, є вихід

виготовлення деталей обладнання на замовлення методом механічної обробки пластмас. 

Механічну обробку пластмас застосовують з метою:
- випуску більш точних, ніж при термо-пресуванні або лиття деталей;
- виробництві деталей складної конфігурації;
- випуск деталей в умовах одиничного екземпляра або виробництва невеликими партіями.

Наша компанія пропонує наступні види механічної обробки пластиків:

• порізка листів на прямокутні пластини, на форматно-розкроювальних верстаті;
• фрезерування фігурних деталей;
• свердління отворів;
• обробка стрижнів на токарному верстаті з ЧПУ.

Всі пластмаси, за невеликим винятком, легко піддаються механічній обробці різанням на звичайному металорізальному і деревообробному обладнанні, оснащеному індивідуальної витяжною вентиляцією для видалення пилу і шкідливих газів.

Низька теплопровідність полімерних матеріалів викликає перегрів ріжучого інструменту і його швидке затуплення, що може служити причиною термічної деструкції (обвуглювання) і механічного руйнування оброблюваної пластмаси в зоні різання. Щоб уникнути термічної деструкції і механічного руйнування пластмас при обробці різанням необхідно змінити геометричні параметри заточування різального інструменту в порівнянні з нормалізованим.

Термореактивні пластмаси (текстоліт, гетинакс, склотекстоліт) мають в своєму складі наповнювач, який надає абразивну дію на ріжучі кромки інструменту, внаслідок чого останній потрібно виготовляти з швидкорізальної сталі або твердих сплавів.

Більшість термопластів (оргскло, вініпласт, полістирол, капрон) не містять наповнювачів, і при їх обробці можливе застосування інструменту з вуглецевої сталі.

У зв'язку з відмінністю фізико-механічних властивостей пластмас в кожному окремому випадку необхідний індивідуальний вибір оптимальних режимів різання, матеріалу і геометричних параметрів інструменту.

Основні галузі застосування:

Машинобудування

Хімічна промисловість

Фармацевтична промисловість

Харчова промисловість

Гірничодобувна промисловість

Логистика

Автомобільна промисловість

Деталі й запірна арматура для трубопроводів

Приклади виробів із пластмас після механічної обробки

Реклама Google