Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ЦИФРОВИЙ ТЕРМОМЕТР "HERZ"

ПРОФЕСІЙНИЙ ЦИФРОВИЙ
ТЕРМОМЕТР "HERZ"

ТЕРМОМЕТР HERZ - Обладнання для контролю темератури розплаву і гарячого повітря

Визначення температури розплаву термопласту в голівці екструдера.
Визначення температури при зварюванні гарячим газом в соплі термофена.

   Зварювання полімерних матеріалів - один з методів створення нероз'ємного з'єднання елементів конструкції. В результаті зварювання між поверхнями що сполучаються зникає межа розділу, перетворюючись в розмитий перехідний шар. Міцне зварне з'єднання виникає в разі дотримання температури екструдіруемой суміші на виході з зварювальної головки, так і при дотриманні температурного режиму гарячого газу в насадці.

Тільки в такому випадку можна розраховувати на отримання всієї поверхні з'єднання прогнозованого молекулярного контакту.
В процесі експлуатації термофенів і екструдерів для ручного зварювання, відбувається природне розкалібрування термодатчиков обладнання. В результаті чого температура лінії екструдіруемой суміші і зварювального газу може вийти з запрограмованих значень. Що в свою чергу, загрожує перегрівом з подальшим вигоранням пластифікаторів.
В принципі, будь-який полімер при нагріванні до пластичного стану в більшій чи меншій мірі піддається термічного шоку, тобто температурним руйнувань молекулярних ланцюжків полімерів. Зменшення довжини молекулярних ланцюжків (середньої молекулярної маси матеріалу) веде до зниження міцності полімеру. Тому в загальному випадку слід уникати перенагрівання пластика вище, ніж температура його розплавлення.
Температуру екструдіруемой суміші на виході насадки і гарячого газу зручно контролювати спеціальними цифровими термометрами. Провівши температурні виміри, досить не складно, в подальшому, виводити екструдери в задані температурні режими.

Контроль температури - додатковий фактор якості!

Реклама Google