Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ДЕСТРАТИФИКАТОР - (СТЕЛЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР).

    Часто, не дивлячись на те, що  працюючі люди та обладнання виділяють тепло, зимою в виробничих приміщеннях, складах, теплицях, холодно.
    Для того, щоб забезпечити комфортну робочу температуру в робочій зоні: на висоті, приблизно 1.5-2м., та нівелювати наслідки стратифікації (розшарування шарів повітря. кліматична техніка – кондиціонери або опалювальні системи мають постійно працювати, виробляючи більше холодного чи гарячого повітря, ніж потрібно. Використовуючи при цьому більше електроенергії.
    В результаті, під стелею приміщення, або під дахом збирається велика кількість теплого повітря. . Різниця температур між стелею та підлогою може складати до 14С0 . Крім того, виникає велика дельта між зовнішньою та внутрішньою температурою повітря. Що сприяє більшим втратам тепла через дах. Для запобігання цьому, в більшості країн почали використовувати дестратифікатори.
     Циркуляція повітря створена дестратифікатором здатна повернути тепле повітря, що накопичилося під стелею. Зробити знаходження в промислових приміщеннях більш комфортним.

Принцип роботи дестратифікатора

              Дестратифікатор це  повітряна пушка без нагрівальних елементів, яка виробляє концентрований низькошвидкістний нетурбулентний потік  повітря. Досягається за рахунок спеціально розроблених направляючих в трубі правильно підібраного вентилятора. Сучасні  моделі дестратифікаторів здатні створити низькошвидкісний потік повітря довжиною до 30м, з швидкістю    0,5 м/с в кінці потока. Традиційні вентилятори цього зробити не можуть. Максимально вони здатні направити потік повітня на 3-4м, використовуючи при цьому значну кількість енергії.

          Принцип дестратифікації визначається наступним: Потоки більш теплого повітря подаються вниз, де змішуються з холодним. Таким чином забезпечується внутрішня циркуляція повітря.

Преваги дестратифікаторів

  • Зменшення затрат на опалення на 25-50%

  • Зменшення затрат на кондиціонування на 25-50%

  • Короткий термін окупності: порядка 12-30 місяців.

  • Більш комфортні умови роботи персонала.

  • Більш комфортні умови для клієнтів.

Складаєтья:  З осьового вентилятора, що кріпиться до корпусу через віброгасні опори. Корпус дестратифікатора виконано з хімічностійкого полімеру. Корпус вентилятора:сталь, покрита полімерним покриттям. Крильчатка:сталь, покрита полімерним покриттям, динамічно збалансована. На виході дестратифікатора знаходиться напрямна решітка. Забезпечує максимально довгий та гладкий струмінь повітря. Для монтажу, дестратифікатор обладнано дугоподібним кронштеном.

Двигун:   Корпус вентилятора:сталь, покрита полімерним покриттям. Крильчатка:сталь, покрита полімерним покриттям, динамічно збалансована. Двигун: однофазний, шарикові підшипники забезпечують великий період експлуатації. Клас захисту двигуна  IP-54.

Монтаж:   Дестратифікатор призначений для монтажу в приміщеннях, захищених від впливу атмосферних опадів. Монтується під стелею приміщення, соплом в-низ. Жорстко кріпиться до перекриття, або підвісних елементів. Подача живлення проводиться через підключення до зовнішнього  клемника. Підключення проводиться згідно схеми в клемній коробці.

Підбір: Підбір проводиться з урахуванням того, щоб дальність стуменя дестратифікатора  відповідала 1,25 приміщення. А кількість дестратифікаторів, підбирають, виходячи з того, щоб загальна продуктивність складала від 1 до 2 обємів приміщення.

Технічні характеристики

 

СВ-200

СВ-250

СВ-300

Напруга, В / 50 Гц

220

220

220

Споживана потужність, ВТ

50

100

125

Продуктивність, м3/год

780

1360

2000

Частота обертання, об/хв.

2500

2550

2400

Довжина повітряного струменя, м

8

9

10

Радіус дії, м

6-9

8-11

10-13

Площа покриття, м2

30-65

50-100

80-150

Рівень звукового тиску, Дб

50

60

60

Максимальна температура переміщуваного повітря,С0

60

60

60

Клас захисту двигуна

IP 54

IP 54

IP 54

Реклама Google