Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ЕЛЕКТРО-ІСКРОВИЙ ДЕФЕКТОСКОП

Контроль якості зварних швів при зварюванні пластмас.

Устаткування для перевірки якості зварних з'єднань.

Дотримання існуючих технологій - є важливою і необхідною умовою для отримання якісних зварних з'єднань, тому ми намагаємося строго контролювати операції підготовки матеріалу і технологію зварювальних робіт.

З червня 2011 року підприємством використовується апарат для проведення електроіскрового випробування якості зварних швів - електроіскровий дефектоскоп.

(Принцип дії дефектоскопа заснований на електричному пробої повітряних проміжків між звареними поверхнями листових пластиків щупом, підключеним до одного полюса джерела високої напруги, і діагностуються об'єктом, підключеним до іншого полюсу джерела високої напруги безпосередньо або через грунт за допомогою заземлювача.)

Зазвичай щільність зварних швів, тобто відсутність в них наскрізних пір, перевіряють рідиною (водою) або повітрям, а більш відповідальні шви - електроіскровим способом.

Електроіскровий метод перевірки щільності швів - найбільш надійний і зручний спосіб перевірки, що дозволяє виявити навіть найдрібніші дефекти. Він заснований на високих електроізоляційних властивості більшості полімерів (для зварних з'єднань з поліізобутилену цей метод непридатний). До індуктора, на виході якого може бути отримано напруга 10-55 кВ, приєднані провідники, що закінчуються токо-провідним електродом або щупами-щітками з тонкої м'якої мідного дроту, які зміцнюються в рукоятках (приладі) з діелектричного матеріалу. Під перевіряється ділянку лягає металева пластина або навіть звичайна фольга. У момент проходження електрода над дефектним місцем між ними проскакує іскра. В установках, що не мають металевої опори, при обстеженні якості шва іскровим методом, має бути забезпечене заземлення.

Метод дає нам можливість більш повноцінно і всебічно проводити перевірку зварних швів корпусів ємностей, виготовлених з листових пластиків.

Ця подія - ще один крок, який підвищить якість нашої продукції і призведе до гарантованого збільшення герметичних властивостей виготовляються нами конструкцій.

Реклама Google