Перейти на Главную

Україна, Київ, вул. Гната Хоткевича, 27В

+38 (044) 4518918

+38 (066) 4639872

p-k2006@ukr.net 

Поділитися

Хмарка тегів:

Ємності зварні пластикові з конусним дном

Виготовлення зварних пластикових ємностей з конусним дном

   Пластикові ємності з конусним дном зварені з листового пластику (поліпропілен, поліетилен) застосовуються, коли виникає необхідність максимально спорожнити ємність від вмісту. Це може бути обумовлено використанням різних речовин, які заливаються в ємність і які можуть бути хімічно несумісні між собою. Або коли використовувана рідина достатня дорога, щоб залишати в ємності навіть невелику її кількість. Також пластикові ємності з конусним дном дуже часто використовують в хімічних реакторах, в яких відбувається змішування декількох речовин, щоб одержуваний розчин міг би повністю бути використаний. Також конусні пластикові ємності використовують в сільському господарстві при внесенні добрив (КАС) або обробці рослин.

При виготовленні пластикових ємностей з конусним дном дуже важливо правильно виготовити підставку, (кошик) для розміщення такої ємності, щоб в процесі експлуатації вона могла витримати навантаження від тиску наповненої ємкості.

Також при замовленні конусних пластикових ємностей обмовляється яким має бути саме закінчення конуса - гладка труба, запірний кран або вільний фланець.

    Виготовлення зварних пластикових ємностей з конусним дном в нашій компанії здійснюється з використанням ручного зварювального обладнання, такого як промислові фени та ручні зварювальні екструдери. Методом термічної екструзійної полідіффузіі. Це один з найбільш ефективних методів зварювання термопластів, який забезпечує високу міцність і надійність зварного шва, а також необхідну герметичність шва.

Залежно від подальшого застосування і вмісту підбирається оптимальний варіант пластика для виготовлення зварної ємності - поліпропілен, поліетилен.

Ємності зварні з конусним дном

Натисніть, щоб збільшити зображення