Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

КАНАЛІЗАЦІЙНІ НАСОСНІ СТАНЦІЇ

Каналізаційні насосні станції або КНС застосовуються в складі інженерних мереж для відведення промислових, господарсько-побутових і зливових стічних вод. Вони володіють герметичністю, міцністю и довговічністю, завдяки технології виготовлення.
Побутові КНС, встановлювані усередині будівель, в підвалах, можуть виготовлятися з поліпропілену.

Корпус підземних КНС виконується як правило з листового поліетилену або з поліетиленової труби з структурованою стінкою.

Конструкція і комплектація КНС узгоджується з замовником.

Приймальний резервуар обладнується гратами або виймаємо кошиком з гратами. Решітка призначена для затримання крупного сміття.

Необхідний обсяг прийомного резервуара визначають за графіком припливу і відкачування стічних вод.

Насоси підбирають по необхідному напору і максимальної продуктивності насосної станції.

Напірний трубопровід виконується з пластикових труб.

Каналізаційні насосні станції "КНС-МІНІ"

Насосні станції "КНС МІНІ" виробництва Компанії "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" - це автоматичні насосні станції. Ці моделі можна використовувати в побуті, комунальному господарстві та виробництві.

Сфера застосування насосних станцій "КНС міні".

Автоматичні насосні станції "КНС міні" забезпечують відкачку стічних вод з кафе, їдалень, ресторанів, супермаркетів, приватних і багатоквартирних будинків, комунальних підприємств і т.п., в автоматичному режимі.

Насосні станції "КНС міні" виготовляються трьох типорозмірів, на 60,100 і 200 літрів, і можуть комплектуватися різними видами насосів в залежності від необхідності.

КНС-міні-1

КНС-міні-2 и КНС-міні-3

Корпус насосної станції "КНС міні" виготовлений методом екструзії зварювання, з хімічно-стійкого листового пластику виробництва Німеччини. Все що подають патрубки приварені, що унеможливлює протікання. Всі резервуари конструктивно мають люк з кришкою, прийомні патрубки Ø50 або 110 мм і вентиляційну горловину.

Реклама Google