Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

КОЛОДЯЗІ ПЛАСТИКОВІ, ЗВАРНІ, КОМУНІКАЦІЙНІ

Поліетиленові колодязі використовуються при будівництві магістральних, локальних телекомунікаційних та електричних мереж, призначені для розміщення з'єднувальних муфт і укладок запасу оптико-волоконного і енергетичного кабелю. Встановлюються в пішохідній зоні. Також наша компанія пропонує колодязі поліетиленові каналізаційні і розподільні, які використовуються для будівництва безнапірних магістральних і локальних каналізаційних ліній, ливневки для стічних вод. Поліетиленові колодязі є альтернативним варіантом залізобетонних колодязів, а також бетонних кілець.
Поліетиленові колодязі екологічно безпечні, не схильні до корозії, стійкі до хімічного впливу, герметичні, легко очищаються, морозостійкі - можуть використовуватися при температурі від -40 до +80 С, володіють малою вагою, зручні і прості в установці.

Пластиковий колодязь поставляетсся фактично в 100% готовності до установки. Колодязі виготовляються зі спеціальної двошарової труби або з листового матеріалу з високим класом жорсткості і стійкості до агресивних середовищ.

Термін служби зварного колодязя - не менше 50 років при правильній експлуатації. Експлуатаційні витрати на утримання пластикового колодязя в порівнянні з бетонним незрівнянно малі.
Перевага зварного пластикового колодязя в тому, що він може виготовлятися в залежності від вимог проекту (в рамках технічної можливості) за наданими кресленнями.

Колодец коммуникационный

Для зручності вибору, комунікаційні колодязі згруповані за призначенням:

ПКЛК - пластиковий колодязь лотковий з кінетою
ПКВ - пластиковий колодязь водопровідний

ПКД - пластиковий колодязь дренажний
ПКЛ - пластиковий колодязь лівнєстічний
ПККб - пластиковий колодязь кабельний
ПКСК - пластиковий колодязь для свердловини - Кесон

Колодец дренажный

Про переваги пластикових колодязів.
Завдяки тому, що пластикові колодязі виготовляються з листового пластику або пластикової труби методом екструзійного зварювання вони володіють:
- високою міцністю;
- високим ступенем герметичності, що особливо важливо для водопровідних (з обладнанням) і комунікаційних-кабельних колодязів, а також і для каналізаційних колодязів.
- тривалим терміном служби (мінімум 50 років);
- легкістю конструкції, в порівнянні з бетонними кільцями;
- високою швидкістю і простотою монтажу;
- не вимагають додаткових витрат на герметизацію;

- як монолітна конструкція не має зсувів на відміну від колодязів з бетонних кілець.

Колодец дренажный
Колодцы дренжные
Колодцы телекоммуникационные
Колодец канализационный распределительный

Реклама Google