Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

НАФТОУЛОВЛЮВАЧІ

Сепаратори водожирових емульсій (нафтопродуктів)

Сепаратори водожирових емульсій (нафтопродуктів) «ВОДОЧИСТ» — це очисні споруди, які призначені для очистки дощових та інщих стічних вод від різного роду нафтопродуктів та інших твердих забруднень.
Встановлюються на: 

  •  Автозаправочних комплексах.

  •  Автомобільних мийках. 

  •  Автостоянках та гаражах.

Відповідають  Технічним умовам 
 ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 ”СЕПАРАТОРИ ВОДОЖИРОВИХ ЕМУЛЬСІЙ“

Існує 3 основних варіанти виконання нафтоуловлювачів:

1) Сепаратор ВОДОЧИСТ-БК (від 1 до 15 л/с). Виконаний з поліпропілену. Встановлюється в стандартні з/б кільця або з/б приямок необхідного діаметру.

 

2) Сепаратор ВОДОЧИСТ-КП (від 1 до 15 л/с). Виконаний з посиленого поліпропілену. Встановлюється прямо в ґрунт без додаткового бетонування в зелених і пішохідних зонах.

 

3) Сепаратор ВОДОЧИСТ -ПП (від 20 до 150 л/с). Виконаний з поліпропілену стільникової конструкції.  Встановлюється прямо в грунт без додаткового бетонування в т.ч. під проїздами.

Конструкція і принцип роботи Нафтоуловлювача

Сепаратори водожирових емульсій (нафтопродуктів) працюють наступним чином:

Стічні води (емульсія) в яких знаходяться нафтопродукти та інші тверді за-бруднення (пісок, глина, пилюка) на першому етапі потрапляють в піскоуловлю-вач. Тут відбувається відстоювання з подальшим випаданням в осад глини, піску та грубих фракцій.
На наступному етапі вода, в якій все-ще є нафтопродукти, потрапляє, власне, в сепараційну камеру, де в процесі об’єднання в краплі більш крупних часток, нафтопродукти спливають на поверхню. Проходить відділення нафтопродуктів.
Далі фільтровані стоки потрапляють у наступну камеру, де проходять доочи-щення через абсорбційні фільтри, а звідти – у резервуар із очищеною водою. Далі вода може використовуватися повторно (як технічна).

Реклама Google