Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ПІСКОУЛОВЛЮВАЧІ ПІД МИЙКУ СЕРІЇ ПУ

У більшості закладів ресторанного господарства (кафе, їдальні, ресторани), а також в супермаркетах в даний час встановлюють спеціальні мийки для попереднього очищення овочів. І якщо в мийках, де миється брудний посуд, головна проблема це жири, які забивають каналізаційні труби, і тому під них встановлюють жироуловлювачі, то у випадку з мийкою овчів головною проблемою є земля, пісок, глина та сміття. Їх важкі частинки при митті овочів не повністю вимиваються в каналізайію і значна їх частина також як жири (і особливо змішуючись з ними) осідають на стінках труб, створюючи засмічення, які можуть привести до зупинки роботи всього підприємства і необхідності позапланового виклику сантехніка, для прочищення всієї каналізації будівлі.

Для того, щоб уникнути подібних ситуацій є відмінне рішення - Піскоуловлювач під мийку.
Компанія ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ в 2018 році почала серійний випуск піскоуловлювачів різних моделей, в тому числі і пісковловлювачів під мийку серії ПУ.

Піскоуловлювачі серії ПУ - це обладнання призначене для очищення стоків на підприємствах громадського харчування і торгівлі від механічних забруднень під час миття овочів. Піскоуловлювачі під мийку серії ПУ очищають стічні води від дрібних і великих механічних забруднень. Їх рекомендується встановлювати в фасувальних цехах, наприклад, салатові та овочеві цеха і на овочевих базах, де існує ризик потрапляння в каналізацію крупного сміття. Робота пісковловлювача заснована на принципі гравітації і залежить від швидкості руху та обсягу стоків в каналізацію. В процесі роботи великі і важкі фракції залишаються на дні спеціального кошика в пісковловлювачі, а вода очищається від небажаного піску і важких частинок і тече далі по каналізації. У пісковловлювачах серії ПУ застосовуються спеціальні корзини, які легко виймаються з корпуса піскоуловлювачів, що спрощує процес обслуговування і очищення пристрою.

Переваги піскоуловлювачів під мийку

  • матеріал виготовлення-пластик (поліпропілен або поліетилен), який досить стійкий до пошкоджень;

  • робоча температура не залежить від температури рідини (від +1 С до +80 С);

  • не споживають електроенергію в процесі роботи;

  • не піддаються впливу хімічних речовин (миючі та чистячі засоби);

  • забезпечують при своїй компактності максимальне очищення побутових стоків від землі, піску, глини та сміття;

  • зручні в обслуговуванні;

  • термін гарантії - 2 роки.

Устаткування відповідає Технічним умовам ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 "СЕПАРАТОРИ ВОЖО-ЖИРОВИХ емульсій") і Технічних умов ТУ У 25.2-32306957-001: 2007 "ЄМКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ І ПОЛІЕТИЛЕНУ»

Устаткування захищені патентами №47415 «УСТАНОВКА ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗДІЛЕННЯ НЕОДНОРІДНІХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ГРАВІТАЦІЙНОГО ОСІДАННЯ»

Реклама Google