Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ПІСКОУЛОВЛЮВАЧІ ДЛЯ ПІДЛОГОМИЮЧИХ МАШИН

Піскоуловлювачі "Клінінг" серії ПМ

Піскоуловлювачі "Клінінг-ПМ" - підлогові піскоуловлювачі спеціально призначені для прийому та очищення забрудненої води з середніх (з баком для брудної води від 25 до 80 літрів) і великих (з баком для брудної води від 80 до 200 літрів) підлогомиючих машин, які широко використовуються для прибирання у великих торгово-розважальних центрах, виставкових центрах, на стадіонах, а також для прибирання складських і виробничих приміщень.

Піскоуловлювачі "Клінінг-ПМ" виготовляються в декількох модифікаціях - для машин з залповим скиданням до 40, до 60, до 80, до 100, до 150 і до 200 літрів. Під замовлення пескоуловители можуть виготовлятися і для більш значного залпового скиду.

 

Як працюють пісколовки для полемічних машин?
Піскоуловлювачі "Клінінг-ПМ" спеціально розроблені з урахуванням особливостей машинного прибирання приміщень. Висота заливної горловини пісколовок спеціально розрахована для підлогомиючих машин різних типів і обсягів.

Пісколовки "Клінінг-ПМ" прості і зручні в експлуатації - необхідно тільки встановити пісколовку в зручному для під'їзду машини місці. Оператору машини залишається зняти кришку з горловини, злити відпрацьовану воду і продовжити роботу. При правильному підборі пісколовки - весь обсяг води, що зливається з підлогомиючей машини, може бути прийнятий відразу.

Скидання очищеної води в каналізацію відбувається протягом декількох хвилин, тому до наступного скидання пісковловлювач буде вже повністю готов до роботи. Визначити момент зміни фільтрувального мішка дуже просто - перфорована перегородка (гаситель потоку) влаштована таким чином, що дозволяє виробляти слив навіть при значному заповненні пісковловлювача, однак при заповненні більше 50% вода буде йти значно довше. Якщо при черговому скидання води з підлогомиючей машини оператор побачить що вода залишилася стояти в горловині пісколовки - значить пора замінити мішок.
У міру наповнення, мішок викидається і вставляється новий.
Гумовий хомут легко одягається на горловину, вставляючи в спеціальний стопорний паз і надійно закріплює мішок, оберігаючи його від «зриву» при залповому скиданні води в піскоуловлювач.
В якості фільтра-мішка можна використовувати будь-який ПП мішок для будівельного сміття.
 

Переваги піскоуловлювачів серії «Клінінг-ПМ»:
Максимальна зручність в роботі оператора підлогомиючей машини
Не має потреби в додатковому обладнанні (ванни, піддони та ін.) - піскоуловлювачі оснащені власною зручною заливною горловиною.
Зручність зміни фільтра - просто витягніть мішок і встановіть новий
Доступність фільтрувальних мішків - Ви можете використовувати стандартний ПП мішок для будівельного сміття
Міцність корпусу - пескоуловитель здатний витримувати навіть сильні удари поломоечной машини.

Устаткування відповідає Технічним умовам ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 "СЕПАРАТОРИ ВОЖО-ЖИРОВИХ емульсій") і Технічних умов ТУ У 25.2-32306957-001: 2007 "ЄМКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ І ПОЛІЕТИЛЕНУ»

Устаткування захищені патентами №47415 «УСТАНОВКА ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗДІЛЕННЯ НЕОДНОРІДНІХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ГРАВІТАЦІЙНОГО ОСІДАННЯ»

Реклама Google