Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Пластикова ємність - реактор для перемішування

    Ємність-реактор для перемішування призначена для прийому, зберігання і перемішування продукції хімічної, фармацевтичної, харчової, м'ясо-молочної, парфумерної та косметичної промисловості.
    Ємність-реактор для перемішування редставляет собою одностінний вертикальний пластиковий резервуар, встановлений бетонній основі або на металевих опорах, які можуть бути захищені пластиком.
    Ємність-реактор для перемішування, як правило, оснащується патрубками заливу вихідних компонентів і зливу готового розчину, горловиною з кришкою (для засипки сухих компонентів і обслуговування ємності), пластикового ресивера. При установці в металевому каркасі, на металевих опорах можлива установка зверху мішалки якірного типу з електромотором.

 

Компанія ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ пропонує виготовлення ємностей-реакторів для перемішування у вигляді циліндра виготовленого з поліпропілену або поліетилену, з врізкою в корпус ємності тангенціальних врізок до яких підключається насосне обладнання. Змішування відбувається за рахунок природного закручування розчину при подачі компонентів в ємність через тангенціальні врізки за допомогою насосів. Регулювання подачі компонентів через тангенціальні врізки здійснюється за допомогою хімстійкої запірної арматури.

 

    Пластикові ємності-реактори для перемішування призначені для приготування хімічних і харчових сумішей.
Ємності-реактори для перемішування виготовляються на нашому підприємстві з полімерних матеріалів - поліпропілену і поліетилену. Дані пластики активно застосовується для будівництва технічних і промислових ємностей, що використовуються для приготування і змішування розчинів і рідин, а так само сухих сумішей і полукомпонентів. Матеріал використовуваний для виготовлення конкретної ємності залежить від умов експлуатації, найменування та складу рідких або сухих речовин.

 

    Власне виробництво з 2005 року промислових ємностей, наявність на складі необхідних матеріалів, швидкість постачання комплектуючих, дозволяє нашій компанії зробити необхідну технологічну ємність або хімічний реактор в найкоротші терміни, за розумною ціною і високої якості.

 

    Виготовлені нашим підприємством технологічні ємності-реактори встановлені і застосовуються в багатьох галузях промисловості, в харчових і хімічних виробництвах.

Пластикові ємності для перемішування

Натисніть, щоб збільшити зображення

Реклама Google