Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Компанія ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ - офіційний дистрибютор в Україні фірми SIMONA AG.

Навчання фахівців - додаткова гарантія якості!

Німецька якість для Вас!

З квітня 2010 Компанія ПолимерКомплект є офіційним дистриб'ютером фірми СИМОНА А.Г. (Німеччина, Кирн) і отримала право на реалізацію пластикових плит, листів фірми SIMONA AG. на території України.

Пластикові листи і плити застосовуються для зварювання майже всіх відомих конструкцій резервуарів (в тому числі з екстремальними навантаженнями в матеріалах). Номенклатура продукції для зварювання резервуарів і апаратів, а також для облицювання і шаруватих конструкцій, крім екструдованих і пресованих листів включає також суцільні і порожнисті стрижні, зварювальний дріт та профілі з полімерних матеріалів: поліпропілен (PP, ПП), поліетилен (PE, ПЕ), полівінілхлорид (PVC, ПВХ), полівінілденфторід (PVDF, ПВДФ).

У листопаді 2012 року ще двоє наших фахівців пройшли курси навчання на виробничій базі компанії SIMONA AG. зі зварювання пластиків в конструкціях і розрахунку ємностей.

Наша компанія приділяє велику увагу кваліфікації співробітників і їх навчання. Застосування новітніх технологій, власного досвіду і знань європейських партнерів дозволяє нам займати лідируючі позиції. Використання власних напрацювань, а також знання світових стандартів і правил застосовуються нами при виготовленні конструкцій з листових пластиків. Підготовлені фахівці, постійний контроль якості робіт, використання спеціального професійного обладнання обладнання, індивідуальний підхід до кожного клієнта - ось критерії, які рухають наше виробництво вперед і допомагають з успіхом конкурувати.

Цитата - "Вчення - це вивчення правил; досвід - вивчення винятків." (невідомий автор).

Реклама Google