Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Труби ПВХ PVC-GLAS прозорі

Трубопроводи PVC-U прозорі

Труби прозорі PVC-GLAS, виробництва SIMONA (Німеччина), виготовляються з непластифікованого полівінілхлориду (НПВХ). Труби ПВХ прозорі - це відмінне рішення для здійснення оглядових вставок в хімічних трубопроводах, а також можуть служити рівнеміром при виробництві нестандартних зварних ємностей. Крім того прозорі труби ПВХ (PVC-GLAS) можуть використовуватися в моделестроеніе і хімічних і медичних лабораторіях і виробництві реклами.

Перевагою труб НПВХ є їх стійкість до впливу хімічно агресивних і шкідливих речовин, токсичних розчинів, а так само утворення бактерій. Мають низьку теплопровідність і забезпечують електро-ізоляцію.

Робочий тиск в трубах PVC залежить від товщини її стінок і температурою середовища, що транспортується. Труби PVC-GLAS з прозорого ПВХ, виробництва SIMONA (Німеччина), гігієнічно і екологічно безпечні, що підтверджено Санітарно-епідеміологічним висновком МОЗ України. Прозорі труби ПВХ можуть застосовуватися в харчовій промисловості. З'єднання труб між собою і з фітингами НПВХ проводитися дуже просто, достатньо нанести спеціальний клей на поверхні, які склеюються і відразу ж з'єднати їх, після чого відбувається процес кополімеризації матеріалів з утворенням однорідного з'єднання. Трубопровід можна почати експлуатувати вже через 15 хвилин після склеювання.

Труби прозорі PVC-U (ПВХ) (DIN 8061)

Виробництво: Німеччина
Колір: прозорий
Довжина: 5 метрів, гладкі кінці
Рекомендована максимальна температура до + 60 ° С

На труби є Санітарно-епідеміалогіческое висновок МОЗ України від 2018 р

Купити труби прозорі ПВХ в Києві, в Україні.

Реклама Google