Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Труби PPH напірні і вентиляційні

Промислові поліпропіленові трубопроводи PPH.

Основними плюсами труб з PP-H є:

високий опір повзучості

висока стійкість до стирання (абразівоустойчівость)

чудова стійкість до хімічно агресивних середовищ

опір розмноженню мікроорганізмів

високі звукоізоляційні властивості

високі робочі температури

чудова свариваемость і ін.

Поліпропілен - досить хімічно стійкий матеріал і набув широкого поширення для транспортування агресивних середовищ. Відчутний вплив надають на ПП тільки сильні окислювачі - хлорсульфонова кислота, галогени, що димить азотна кислота, олеум і ін. Концентрована сірчана кислота (58%) і пероксид водню (30%) при температурі близько + 20 ° С діють незначно. При тривалому контакті з наведеними реагентами, при + 60 ° C і вище, відбувається деструкція поліпропілену. В органічних розчинниках ПП незначно набухає при кімнатній температурі. При температурі понад + 100 ° C поліпропілен розчиняється в ароматичних вуглеводнях (толуол, бензол і т.п.).
При наявності третинних вуглецевих атомів поліпропілен (PP) стає чутливий до впливу кисню, але особливо при впливі УФ і високих температур. Тому поліпропілен застосовується виключно в стабілізованому вигляді. Стабілізатори захищають поліпропілен від руйнування, причому, як в процесі переробки, так і під час експлуатації. Поліпропілен менше, ніж, наприклад, поліетилен, схильний до розтріскування при впливі агресивних середовищ. Стандартні випробування на розтріскування під напругою він легко витримує в найрізноманітніших хімічних середовищах. Наприклад, стійкість до розтріскування в водному розчині емульгатора ОП-7 (20%) при температурі + 50 ° C для PP з показником плинності 0,5-2,0 г / 10 хв, що знаходиться стані напруги, становить понад 2000 год.

Розрізняють три форми поліпропілену:

PPB (поліпропілен блок сополімер);

PPH (поліпропілен гомополімер);

PPR (поліпропілен рандом сополімер);

Поліпропілен - це термопластичний полімер пропілену (пропена). Завдяки своїм властивостям поліпропілен (PP-H, PP-B, PP-R) знайшов себе не тільки в господарсько побутовому застосуванні, але і в більш складних завданнях з транспортування і зберігання агресивних хімічних сполук в промисловому секторі, в напрямку інженерних мереж спеціального призначення в промисловості .. Його висока хімічна стійкість і можливість роботи при високих температурах дозволяє застосовувати вироблену з неї продукцію (промислові трубопроводи, ванни гальванічні, ємкості накопичувальні, реактори, химстойкая вентиляція і т.п. ) Для вирішення більшості відповідальних завдань.

 

Поліпропіленові труби часто використовуються при монтажі трубопровідних систем для транспортування рідких і газоподібних середовищ при тиску до 20 Атм. і температурі досягає 100 ° С.

Трубопроводи PP-H

Трубопроводи з поліпропілену мають високу стійкість до лугів, багатьом кислотам, їх розчинів, а також великій кількості органічних розчинників і солей. Для концентрованих кислот хімічна стійкість поліпропілену визначається індивідуально.

Трубопроводи з модифікованого поліпропілену з маркуванням "EL-s" призначені для вирішення завдань з транспортування вибухонебезпечних агресивних речовин.

Трубопроводи з модифікованого поліпропілену з маркуванням "s" самозагасаючі, що не поширюють горіння, ідеально підходять для вентиляції.

Область застосування поліпропіленових труб:

  • напірні технологічні трубопроводи для транспортування агресивних речовин;
  • повітроводи припливної та витяжної вентиляції;
  • трубопроводи для промислових стоків та технічної води та ін.

Компанія ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ пропонує труби поліпропіленові PPH і фітинги для систем з транспортування як звичайних середовищ (технічна вода, системи контурів охолодження та ін.), Так і для транспортування високо агресивних середовищ і розчинів при температурах від 0 ° до + 100 ° С. Чудова свариваемость поліпропілену, ударна міцність і широкий робочий температурний діапазон дозволяє використовувати труби PPH як альтернативу традиційним трубопроводах з нержавіючої сталі і сталевих труб. Легкість монтажу і наявність всіх необхідних фасонних частин для трубопроводів з поліпропілену PPH дає можливість застосовувати їх при будівництві напірних кіслотопроводов, систем промислової вентиляції, будівництві промислових установок і т.п.

Так само компанією SIMONA AG, виробляються труби і фітинги зі спеціальних видів поліпропілену:

PP-EL-s -електропроводящій поліпропілен, самозатухаючий - що не поширює горіння;

PPs - самозатухаючий поліпропілен - що не поширює горіння;

Труби PP-EL-s і труби PPs застосовуються для систем транспортування вибухонебезпечних речовин, систем хімічно стійкою пластиковою вентиляції (парканні і вихлопні вентиляційні системи, системи у вибухозахищених приміщеннях, систем дегазації і шламопроводів). А це гірничодобувна й обробна промисловість, металургійна промисловість, ВПК і ін.

Можливість роботи в тому чи іншому середовищі повинні перевірятися висококваліфікованими фахівцями.

Температура, концентрація, тиск - це лише основні чинники, що впливають на поведінку матеріалу при експлуатації.

Проконсультуватися і задати питання щодо застосування труб ви завжди можете нашим фахівцям.

Ми допоможемо в підборі матеріалів виходячи з умов експлуатації.

Реклама Google