Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ЖИРОУЛОВЛЮВАЧІ ПОБУТОВІ ПІД МИЙКУ (прямокутні)

Побутовий Жироуловлювач під мийку, сама назва говорить за себе - жироуловлювач невеликих розмірів.

Жироуловители такого типа и используются в небольших кафе, ресторанах, кухнях и разделочных цехах супермаркетов.Такі жироуловлювачі можуть також застосовуватися для установки в заміських будинках і котеджах, в разі, якщо септик або накопичувальна ємність для каналізації знаходяться відносно далеко від будівлі. У такій ситуації стоки з кухні в загальну каналізацію краще пускати через побутовий жироуловитель, щоб запобігти "зажиривание" труб.
Погодьтеся - краще періодично викидати зібрався жир, ніж чистити всю каналізацію.

Переваги побутових жироуловителей серії СЖ:

Виготовлені українським виробником.
Гарантія, необхідна дозвільна документація.
Герметичний пластиковий корпус.
Розтрубні патрубки приварені до корпусу.
Можливість використання без сифона.
Розмір жироловки оптимізований під стандартне подмоечное простір (моделі "Оптима").
Гумовий ущільнювач і засувки на кришці (моделі "Оптима" або під замовлення).
Наявність моделей зі змінними фільтр-пакетами.
Велика кришка забезпечує зручність при чищенні і заміні фільтр-пакетів.
Наявність відсіку для збору опадів.
Широкий спектр застосування - вловлює кавову гущу, пісок (глину, гіпс), крохмаль, рибну луску, тісто.
Запобігають засміченню СОЛОЛІФТІВ і побутових каналізаційних станцій.

Установка побутового жировловлювача може проводиться в приміщенні безпосередньо під мийку, поряд з мийкою, або в поглибленні статі під мийкою. Також побутової жироуловитель може встановлюватися в окремому сусідньому приміщенні або в підвалі під мийкою. Вибір конкретної моделі і спосіб установки жировловлювача зазвичай залежить від наявності місця під мийкою (мийками), обсягу мийок, висоти розташування каналізаційних труб і точок підключення.

Побутові Жироуловлювачі під мийку розрізняються між собою за розмірами, обсягом, висоти розташування вхідного і вихідного патрубків і відповідно продуктивністю.

У багатьох кафе, ресторанах на кухнях також встановлюються різні типи мийок. Крім розмірів (обсягу) мийки можуть бути ще і подвійними (спареними) і потрійними - все залежить від технологічних процесів, які вони забезпечують. В одній мийці миють тільки овочі, в інший миють тільки каструлі і сковорідки або ж вони там отмокаютт і тільки в третин відбувається безпосередньо процес миття посуду і столових приладів. Так повинно бути, але це не означає, що призначення мийок не буде змінена завтра. Можна звичайно поставити Жироуловитель під кожну мийку, якщо дозволяє місце і фінанси. Але справа в тому, що всі вони як правило підключені послідовно до однієї загальної трубі і в такому випадку економічно вигідніше поставити один загальний побутової жировловлювачів тільки більшої продуктивності.

Варіанти встановлення побутових жироуловлювачів

Реклама Google