Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Футерування поліпропіленом (реконструкція) водонапірної башти.

Відновлення (реконструкція) старої водонапірної башти.

Компанія ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ виконала роботи по футеровці листовим поліпропіленом гальванічної ванни для анодного оксидування конструкцій на авіабудівному заводі ДП "АНТОНОВ". Об'єм ванни - 42,5 м3.

Водонапірна башта -представляє собою величезний резервуар, який піднятий над землею.  За рахунок великого об’єму води, що міститься в ньому,  створюється тиск в  в водонапірної мережі та стабілізується режим роботи насосних станцій.
В процесі експлуатації систем водопостачання, на внутрішніх стінках резервуара утворює наліт з домішок та солей.   Це погіршує якість води і призводить до утворення іржі.  В подальшому - втрати герметичності резервуару.

Відновити  роботоздатність  резервуару можна футеруванням харчовим полімерним листом. 
Вкладник кріпиться до стінок металевих резервуарів або іншого технологічного обладнання механічним способом з використанням приварних шпилек з різьбою.Шпильки фіксуються на металевій поверхні за допомогою  точкового зварювання. 
Місця їх встановлення закриваються заглушками та приварюються для герметичності. Стики листів проварюються екструзійно. Після остигання швів проводиться контроль герметичності зварних з’єднань електроіскровим методом.

Футерування листовими полімерними матеріалами зможе надовго зберегти резервуари та обладнання від виходу з ладу та надовго забезпечити функціональність та надійність.

Водонапірна башта футерована листовим поліпропіленом SIMONA, що має харчовий допуск

Реклама Google