Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ЛИСТОВОЙ ПОЛІЕТИЛЕН

Інженерні конструкційні пластики.
ПОЛІЕТИЛЕН 

PЕ-100 (PE-HD)  термостійкий поліетилен, УФ-стійкий, чорного і натурального (білого) кольору

PЕ-500  високотермостойкій, високомолекулярний поліетилен, пресований, колір - натуральний (білий), чорний, зелений.
PЕ -1000 високотермостойкій ультрависокомолекулярний поліетилен, пресований, колір - натуральний (білий), чорний, зелений

Випускаються у вигляді листів і стрижнів.
- екструдовані:
поліетиленові листи - панелі товщиною від 3 до 50мм.
зварювальний поліетиленовий пруток - зварювальний дріт.
порожнисті і суцільні поліетиленові стрижні різних діаметрів.
профілі поліетиленові прямокутні.
труби поліетиленові прямокутні, круглі
- пресовані:
поліетиленові листи - панелі товщиною: 10 - 200 мм.

    Матеріал Поліетилен (РЕ) отримують полімеризацією газу етилену при високому і низькому тиску. Поліетилен, що отримується при високому тиску (150-300МПа, 150-320˚С), називається поліетиленом високого тиску (ПВД) PEBD (або низької щільності LDPE), отримують його полімеризацією етилену в автоклавном або трубчастому реакторі. При низькому тиску (<4МПа, 80˚С) на комплексних металоорганічних каталізаторах в суспензії або газовій фазі отримують поліетилен низького тиску (ПНД) PEHD (або високої щільності HDPE). Це поліетилени марок PE-63, PE-80, PE-100, PE-300. Поліетилен у вигляді первинної сировини вдає із себе гранули одного розміру, одного кольору. Інші модифікації поліетилену, що відрізняються більш високими експлуатаційними характеристиками більш високою молекулярною числом (PE-500, PE-1000).
Іншими словами - поліетилен високого тиску це гнучкий матеріал - всілякі плівки, кришки на банки, і інші подібні вироби.

Нас же більше цікавить поліетилен низького тиску ПНД і високої щільності HDPE. Такий поліетилен використовується при виготовленні труб для водопостачання та газопроводів, а найголовніше при виробництві інженерних пластиків - листового поліетилену, стрижнів, профілів, плит. Зупинимося детальніше на його властивостях.

Фізичні властивості HDPE.

Поліетилен HDPE є твердий матеріал, з воскоподібне на дотик поверхнею. HDPE має високу в'язкість, гнучкістю, розтяжністю і еластичністю. Має малу щільність - 0,95 - 0,96 г / см3, тому матеріал легший за воду. Окремі марки не втрачають своїх властивостей в інтервалі температур від -250 до +80 ° С, наприклад поліетилен марки dehoplast PE -1000 виробництва Simona, Німеччина. Поліетилен HDPE також володіє хорошими діелектричними властивостями, а стійкість до радіоактивних випромінювань одна з найвищих серед полімерних матеріалів.

Листовий поліетилен Simona фізіологічно нешкідливий і придатний до контакту з харчовими продуктами.

За горючості поліетилен, також як поліпропілен, віднесений, згідно зі стандартом DIN 4102, до класу В: В1 - важко займисті і В2 - нормально займисті.
У таблиці наведено деякі характеристики поліетилену марок PE-80 і PE-100 виробництва Simona, Німеччина.

 Основні характеристики листового поліетилену 

- Хороша зносостійкість (особливо надмолекулярної РЕ);
- Висока ударна в'язкість, навіть при низьких температурах (особливо надмолекулярної РЕ);
-Високі деформаційні характеристики;
-Відмінна хімічна стійкість;
- Мала щільність у порівнянні з іншими термопластами (г \ см3)
- Низький коефіцієнт тертя ковзання
- Низька адгезія
- Фізіологічна нешкідливість;
- Висока водостійкість;
-Дуже гарні електроізоляційні і діелектричні властивості
- Відмінна зварюваність і оброблюваність;
- Помірна механічна міцність, жорсткість і межа плинності;
-Гарна стійкість до радіації з високою енергією (гамма і рентгенівські промені).

Складська програма Компанії ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ 

 

Включає матеріали:
PЕ-100 (PE-HD) чорного і натурального квітів,
PЕ-500 пресований, натурального кольору
PЕ-100 пресований, натурального кольору

листи поліетиленові,
стрижні поліетиленові,
зварювальний пруток поліетиленовий

Асортимент

SIMONA PE-100, чорний

Високотермостойкій листової поліетилен низького тиску (високої щільності) відрізняється стійкістю до УФ-випромінювання, високу хімічну стійкість, а також своїми показниками в'язкості і твердості в температурному діапазоні від -50 ° C до +80 ° C.

Колір чорний
Перелік продукції, що випускається: плити екструдовані, плити пресовані, зварювальний пруток для виготовлення ємностей
Формат аркуша: 2000х1000, 3000х1500, 4000х2000 мм
Товщина: 2-30 мм

SIMONA PE-100, натуральний (білий)

Високотермостойкій листової поліетилен низького тиску (високої щільності), високою хімічною стійкістю, а також своїми показниками в'язкості і твердості в температурному діапазоні від -50 ° C до +80 ° C.

Колір: натуральний (білий)
Перелік продукції, що випускається: плити екструдовані, плити пресовані, зварювальний пруток
Формат аркуша: 2000х1000, 3000х1500, 4000х2000 мм
Товщина: 2-30 мм

Застосування листового поліетилену PЕ-100 (PE-HD)

Завдяки своїй УФ-стійкості листової поліетилен PE-100 ідеально підходить для зовнішнього і підземного застосування. В силу своєї неординарної оброблюваності і дуже гарного співвідношення ціни та ефективності PE-100 (PE-HD) знаходить застосування в широкому діапазоні: від хімічного машинобудування до виробів придатних для харчових продуктів.

ПГ УПК -  Труби поліетиленові з ПЕ100 українського виробництва

SIMONA PE-HD

SIMONA PE-HD - термостійкий листової поліетилен низького тиску (високої щільності), розроблений спеціально для застосування в приміщеннях. PE-HD (аналогічно PE-100) відрізняється хімічною стійкістю, високими показниками в'язкості і твердості в температурному діапазоні від -50 ° C до + 80 ° C.

Колір: чорний (УФ стійкий) і натуральний
Перелік продукції, що випускається: плити екструдовані, плити пресовані, зварювальний пруток, стрижні
Формат аркуша: 2000х1000, 3000х1500, 4120х2010 мм
Товщина: 2-30 мм

SIMONA PE-500

SIMONA PE-500 - високомолекулярний листової поліетилен низького тиску (високої щільності) з високою стійкістю до ударів і міцністю на стирання.

SIMONA dehoplast® PE-500 відрізняється високою в'язкістю, жорсткістю, простий обробкою і не розтріскується в різноманітних середовищах. Температурний діапазон застосування: від -100 ° C до + 80 ° C.

Колір: чорний, натуральний, зелений
Перелік продукції, що випускається: листи екструзійні, плити пресовані, круглі стрижні
Формат аркуша: 2000х1000, 3000х1250 мм
Товщина: 8-120 мм

SIMONA PE-1000

SIMONA PE-1000 - високомолекулярний листовий поліетилен низького тиску (високої щільності) з виключно високою зносостійкістю і міцністю на стирання, що пов'язано з малим коефіцієнтом тертя при контакті з металами та іншими матеріалами. Має дуже широкий температурний діапазон застосування: від -260 ° C до + 80 ° C.

Колір: чорний, натуральний, зелений
Перелік продукції, що випускається: плити пресовані, круглі стрижні
Формат аркуша: 2000х1000, 3000х1250 мм
Товщина: 8 - 120 мм

Хімічні властивості поліетилену.

Листовий поліетилен Simona стійкий до органічних і неорганічних кислот, лугів, розчинами солей, спиртовмісних продуктів, мінеральних і органічних масел. Як і поліпропілен, поліетилен не стійкий при контакті з сильними неорганічними окислювачами (HNO3, H2SO4), галогенами. В принципі хімічна стійкість поліетилену в тому ж температурному діапазоні схожа зі стійкістю поліпропілену.

Узагальнена стійкість поліетилену до хімічної дії приведена в таблиці хімічної стійкості. Для точного визначення стійкості матеріалу до хімічної середовищі з урахуванням температурних, механічних і інших навантаженнях наші фахівці, при необхідності, проведуть додаткові розрахунки.

Дана таблиця хімічної стійкості є досить умовною.

Для отримання повної інформації по стійкості матеріалу до хімічних речовин при заданих умовах експлуатації пропонуємо звертатися до наших фахівців або до системи SIMCHEM ONLINE (SIMONA).

Для зміни властивостей поліетилену в нього додають певні добавки, що дозволяють збільшити, наприклад, електропровідні властивості, стійкість до ультрафіолетового випромінювання або підвищити температурні характеристики.

Особлива відзнака поліетилену складається в здатності зберігати свої властивості при великих негативних температурах. Цим пояснюється більш широке застосування поліетилену при виготовленні резервуарів, ніж поліпропілену.

Реклама Google