Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ПОЛІПРОПІЛЕН PP-C, PP-H 

Інженерні конструкційні пластики SIMONA.

ПОЛІПРОПІЛЕН  PP-C, PP-H Alpha Plus 

Поліпропіленові листи PP-С, виготовлені методом екструзії, Сополимер PP-С має тривалу термостабильность, хімічну стійкість, сірого кольору.

Поліпропіленові листи і стрижні PP-H Alpha Plus, PP-С, виготовлені методом екструзії, гомополімер PP-H опромінений альфа-частками має тривалу термостабильность, сірого кольору.
Листи поліпропіленові PP-H Alpha Plus, отримані в результаті термопресування високомолекулярного поліпропілену

Поліпропілен PP-H Alpha Plus і PP-С випускаються у вигляді листів, дроту і стрижнів:
- екструдований:
листової поліпропілен товщиною: 3,4,5,6,8,10,12,15,20-мм;
зварювальний поліпропіленовий пруток (дріт поліпропіленова);

стрижні поліпропіленові різних діаметрів.
труба поліпропіленова квадратна, кругла, U-подібні профілі.

- пресований:

листової поліпропілен товщиною: 10 - 200 мм.

зварювальний поліпропіленовий пруток.

Поліпропілен блок сополімер PP-С випускаються у вигляді екструдованих листів і прутка
листової поліпропілен товщиною: 4,5,6,8,10,12,15 мм;
зварювальний поліпропіленовий пруток (дріт поліпропіленова).

Поліпропілен (РР) отримують шляхом полімеризації газу пропілену з застосуванням каталізаторів. Матеріал, який виходить, завдяки своїм фізико-хімічним властивостям, знайшов широке застосування в різних галузях промисловості і в побуті.

Фізичні властивості поліпропілену

Поліпропілен має високу ударною в'язкістю і підвищену зносостійкість, стійкий до багаторазових вигинів (при холодній згинанні обмежений радіус вигину), фізіологічно нешкідливий, водонепроникний, має корозійну стійкість, низьку теплопровідність, точка плавлення 160˚С. Матеріал не володіє запахом, не тоне у воді, в вогні горить без диму, запах при горінні гострий і солодкуватий, плавиться краплями.

За способом полімеризації поліпропілен ділиться на гомополімери (PP-H), одержуваний полімеризацією однакових мономерів, і сополімер, одержуваний полімеризацією різних мономерів. Гомополімери (PP-H) мають високу твердість, твердість і міцністю на розтяг, але при температурі близькій до нуля стають крихкими. Сополімери (PP-С) мають високу пластичність і можуть використовуватися при температурі від -20 ° С до -80 ° С.

Основні характеристики листового поліпропілену 

- Низька щільність;
- Гарне опір високій температурі (термічна навантаження від 0 до 100 ° С для РР-Р. У разі РР-С від -20 до + 80 ° С)
- Висока хімічна та корозійна стійкість;
- Висока межа міцності;

- Фізіологічна нешкідливість;
- Висока водостійкість;
- Відмінна зварюваність;
- Дуже добре обробляється;
- Низька ударна міцність;
- Низький опір тертю;
- Труднощі в склеюванні.

 Складська програма Компанії ПолімерКомплект 

 

включає матеріал
листової поліпропілен РР-Н і РР-С (колір сірий - RAL 7032)

поліпропіленові листи товщиною від 3 мм до 30 мм,
поліпропіленовий зварювальний дріт

труба поліпропіленова квадрат 50х50мм і 35х35мм

труби поліпропіленові напірні d 63,75, 90, 110, 160, 200, 250, 315мм
труби поліпропіленові для вентиляції d 200, 250, 315, 400, 500мм

Асортимент

SIMONA PP-H AlphaPlus

SIMONA PP-H AlphaPlus - складається цілком із з'єднання мономерів пропілену опромінених альфа чаастіцамі і має температурний діапазон від 0 ° C до + 100 ° C, є термостійким пластиком.

Колір сірий.
Перелік продукції, що випускається: листи екструзійні, плити пресовані, зварювальний пруток, стрижні
Формат аркуша: плити пресовані: 2000х1000, 3000х1500, 4120х2010 мм.

Товщина: 2-100 мм.

SIMONA PP-C

SIMONA PP-C - володіє підвищеною ударною в'язкістю при низьких температурах за рахунок структури: мономери пропілену і етилену хімічно зчеплені між собою.

Температурний діапазон використання від -20 ° C до + 80 ° C.

Колір: сірий (RAL7032)
Перелік продукції, що випускається: листи-плити екструдовані, зварювальний пруток для виготовлення ємностей, профілі U-типу.
Формат аркуша: 2000х1000, 3000х1500, 4020х2010 мм
Товщина: 4-15 мм

НОВИНКА!

SIMONA PP-FOAM

SIMONA® PP FOAM- це екструдований спінений поліпропілен із закритими порами, що виготовляється у форматі листів 3000х1500. Відмінні термічні і механічні властивості разом з легкою вагою перетворюють його в ідеальний матеріал для багатьох рішень.

Основні властивості:

• легка вага
• низька щільність
• відмінні механічні характеристики 
• акустична та термоізоляція
• гарна здатність до зварювання

Сфери застосування:

• промислові системи упаковки
• конструкційні рішення
• контейнери багаторазового використання • ізоляційне футерування
• виробництво сепараторів жиру
• виробництво човнів

Застосування листового поліпропілену

Листовий поліпропілен з успіхом застосовується в хімічному аппарато- і резервуаробудуванні, друкованні та текстильної промисловості, гальванотехнике (виготовлення гальванічних ванн і хімічно стійкою вентиляції), харчової промисловості (кондитерська, м'ясна і молочна галузі, консервування), лабораторне обладнання, обладнання для котеджів (септики, басейни та ін.)

 

Фізичні властивості поліпропілену на прикладі гомополимера PP-H AlphaPlus і сополимера PP-С німецького виробника Simona AG представлені в таблиці:

Хімічні властивості поліпропілену.

Поліпропілен завдяки своїй неполярной структурі має високу хімічну стійкість до контакту з органічними і неорганічними кислотами, крім висококонцентрованих сильних окислювачів (HNO3, H2SO4), лугами, розчинами солей, мінеральними і рослинними оліями, спиртовмісних продуктами. Поліпропілен інертний при контакті з вуглеводнями, але при тривалому контакті з їх парами, особливо при температурах понад 30 ° С, відбувається набухання матеріалу. Поліпропілен схильний деструкції при контакті з галогенами, окислюючими газами і солями.

При високих температурах стійкість полімерного матеріалу до хімічних речовин може істотно змінюватися. Тому дуже важливо при конструюванні враховувати температурний діапазон експлуатації виробів з поліпропілену, що контактують з хімічними речовинами.

На поліпропілен незначний вплив надає і іонізуюче опромінення, тому матеріал широко використовується в медицині.

Дана таблиця хімічної стійкості є досить умовною.
Для отримання повної інформації по стійкості матеріалу до хімічних речовин при заданих умовах експлуатації пропонуємо звертатися до наших фахівців або до системи SIMCHEM ONLINE (SIMONA).

 

За пожежної безпеки поліпропілен, що використовується в резервуаростроеніі, віднесений, згідно зі стандартом DIN 4102, до класу В: В1 - важко займисті і В2 - нормально займисті.

На практиці застосування поліпропілену обмежується його природними властивостями. Для адаптації властивостей матеріалу до певних умов в поліпропілен додають спеціальні присадки. Наприклад, сам по собі поліпропілен практично не електропроводів. Але в ряді випадків, наприклад при виготовленні резервуарів для вибухонебезпечних середовищ, необхідно щоб матеріал при утворенні електростатичного заряду відводив його. Для збільшення електропровідності в матеріал додають струмопровідні речовини.

При експлуатації виробів зі звичайного, натурального поліпропілену, під впливом різних кліматичних факторів (світло, волога) відбувається руйнування матеріалу, яке називається старінням. Процеси старіння призводять до втрати еластичності і зниження механічної міцності полімерного матеріалу, погіршення діелектричних показників. Для захисту від старіння в полімери додають малі дози низькомолекулярних добавок - стабілізатори. Для захисту полімерів від світлового старіння застосовуються світлостабілізатори (ультрафіолетові стабілізатори). Дія светостабілізаторов полягає в фільтрації ультрафіолетового випромінювання і його перетворення в теплову енергію. Захист від термоокислительного старіння забезпечують стабілізатори, звані антиоксидантами.

Реклама Google