Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ПІСКОУЛОВЛЮВАЧІ СЕРІЇ "КЛІНІНГ"

Піскоуловлювачі серії "Клінінг" призначені для запобігання засмічення каналізаційних труб сміттям і осадом у вигляді піску і бруду, а також для максимальної зручності і ефективності роботи персоналу.

При прибиранні приміщень виникає необхідність кудись зливати брудну воду, яка містить до того-ж якусь кількість зважених часток (пісок, земля, сміття). У кращому випадку, прибиральниця може таку воду зливати в унітаз, в гіршому - в мийку. При цьому часто виникає ймовірність засмічення каналізаційних труб. Уникнути таких засмічень може допомогти піскоулолювач серії "Клінінг".

Піскоуловлювач "Клінінг 60" для прибирання приміщень

Пісколовлювач «Клінінг 60» призначений для зливу брудної води під час ручного прибирання приміщень.

Пісколовка оснащена заливний горловиною (d 250-300 mm) зі зручним кріпленням фільтрувального мішка для збору сміття.
Забруднена вода, після збирання, залпом зливається в горловину пісковловлювача, проходить через закріплений на горловині пісковловлювача фільтр-мішок і, очищена від зважених речовин і сміття, йде в каналізацію. Процедура проста і не вимагає ніяких зусиль і спеціальних навичок. Прибиральниця може просто, знявши кришку з горловини, злити відро також як в будь-який піддон і продовжувати роботу.

Піскоуловлювач "Клінінг 60" розрахований на залповий слив 20-35 літрів (2-3 відра).

Фільтр-мішок піскоуловлювача необхідно змінювати, коли вода в песколовке затримується значно-довше. Перфорована перегородка влаштована таким чином, що дозволяє виробляти слив навіть при значному заповненні пісковловлювача. Якщо при черговому скиданні Ви побачили що вода залишилася стояти в горловині - значить пора замінити мішок.
Зміна фільтр-мішка абсолютно не-складна. Просто зніміть фіксує хомут з ​​горловини пісковловлювача, витягніть мішок і помістіть новий! Фільтр-мішки для пісковловлювача Ви також можете придбати у нас.
Завдяки компактним розмірам Ви можете розмістити пісколовку в будь-якому зручному місці. Піскоуловлювачі оснащуються поворотним гідрозатвором, що виключає проникнення неприємних запахів з каналізації. Для зручності підключення, піскоуловлювач може комплектуватися подовжувальною гофрой. Для зливу води з пісколовки (при переміщенні пісковловлювача щоб підготувати його до транспортування) досить опустити поворотні патрубки гідрозатвору в горизонтальне положення - вода самопливом піде в каналізацію.

 

 

Технічні характеристики:
Довжина: 480мм, Ширина: 420мм; Висота: 400мм. (540х440х400 - монтажні)
Діаметр заливної горловини - 250-300мм
Диамет вихідного патрубка - 50мм
Допустимий залповий скид - 35л (3 відра)

Переваги пісколовок серії «Клінінг»:

Піскоуловлювачі «Клінінг» розроблені для максимальної зручності і ефективності роботи персоналу

Відсутність необхідності в додатковому обладнанні (ванни, піддони та ін.) - піскоуловлювачі оснащені зручною заливною горловиною.

Поворотний гідрозатвор - зручність монтажу і зливу води та гарантована відсутність запахів з каналізації

Зручність зміни фільтра - просто витягніть мішок і встановіть новий

Доступність фільтр-мішків - підійде стандартний ПП мішок для будівельного сміття

Устаткування відповідає Технічним умовам ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 "СЕПАРАТОРИ ВОЖО-ЖИРОВИХ емульсій") і Технічних умов ТУ У 25.2-32306957-001: 2007 "ЄМКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ І ПОЛІЕТИЛЕНУ»

Устаткування захищені патентами №47415 «УСТАНОВКА ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗДІЛЕННЯ НЕОДНОРІДНІХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ГРАВІТАЦІЙНОГО ОСІДАННЯ»

Реклама Google