Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Пластикові стрижні SIMONA

Пластиковий стрижень - загальна назва для композитних заготовок-пластикових напівфабрикатів, які мають круглий перетин і виготовлених з міцних полімерних матеріалів.

Сфера застосування пластикових стрижнів досить велика. З пластикових стрижнів можна виробляти практично всі вироби, які можна виготовити за допомогою механічної обробки (прокладки, гайки, шайби, втулки, зубчасті колеса, болти, шпильки, шкворни, елементи опорних важелів і т.п.).

Область застосування деталей виготовлених з пластикових стрижнів дуже широка, як і область застосування конструкційних листових пластиків. Основними критеріями при виборі пластикових стрижнів є фізичні та хімічні властивості того чи іншого пластика, з якого цей стрижень виготовлений, в деяких випадках також колір пластику.

Компанія «ПолімерКомплект», офіційний дистрібютор німецького концерну SIMONA AG., пропонує зі складу в м Київ високоякісні пластикові стрижні з наступних конструкційних матеріалів:

 • Стрижні з поліпропілену PP-H AlphaPlus SIMONA
 • Стрижні з ПВХ (полівінілхлориду) PVC-CAW SIMONA
 • Стрижні з поліетилену PE-HD, PE-100 SIMONA
 • Стрижні з поліетилену PE-500 (ВМПЕ - високомолекулярний поліетилен)
 • Стрижні з поліетилену PE-1000 (СВМПЕ - надвисокомолекулярний поліетилен)
 • Стрижні з фторполімери PVDF (полівініліденфторид) SIMONA

Під замовлення можлива поставка в оптимальні терміни будь-якої продукції концерну SIMONA AG.
Наша Компанія пропонує комплексні поставки пластика з можливістю здійснення робіт зі зварювання листових пластмас для комплектації і устаткування гальванічних цехів (ємності, вентиляція), установці реакторів в цехах з виробництва пральних і миючих засобів, обладнання пластиковими ємностями харчових підприємств.

СТЕРЖНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ PP-H AlphaPlus SIMONA

Поліпропілен PP-H (гомополімер) має високу хімічну стійкість до більшості хімічних реагентів і високими температурними коефіцієнтами (до 100). Стрижні з поліпропілену супроводжуються санітарно-епідеміологічним висновком про придатність використання для виготовлення деталей, що контактують з харчовими продуктами.

Кольори - сірий (PP-H AlphaPlus) або натуральний білий (PP-H).

 

Застосування поліпропіленових стрижнів

Поліпропіленові стрижні широко використовуються в машинобудуванні, в харчовій та хімічній промисловості. Стрижні легко піддаються механічній обробці, яка дозволяє отримувати деталі індивідуальні і виготовляються невеликими партіями і індивідуальні з високою якістю одержуваних поверхонь. На все стрижні і прутки є санітарно-епідеміологічний висновок МОЗ України, що дозволяє використовувати їх в харчовій і фармакологічній промисловостях.

Стержни полипропиленовые SIMONA

Купити поліпропіленові стрижні в Україні (в Києві).

Ми намагаємося постійно підтримувати асортимент на складі. Основні ходові позиції можна купити зі складу в Києві. Термін виконання індивідуальних замовлень протягом 1,5 місяця. Поліпропіленові стрижні діаметром до 40 мм продаються в штангах по 2-а метра. Діаметром від 40 мм і вище можлива порізка стрижнів довжиною 1м.

СТРИЖНі З ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ (ПВХ, PVC-U) PVC-CAW  SIMONA

Полівінілхлорид має високу хімічну стійкість до більшості хімічних реагентів.

Щільність непластифицированного ПВХ PVC-CAW SIMONA - 1,44, тому він відмінно обробляється як на токарних, так і на фрезерних верстатах.

Полівінілхлорид (PVC-U, ПВХ) - трудновоспламяемий матеріал, з високою хімічною стійкістю до агресивних середовищ.

Монолітний ПВХ (PVC-CAW) характеризується високою міцністю, жорсткістю і твердістю. Робоча температура експлуатації ПВХ (PVC-CAW) від 0С до + 60С.

PVC-U може склеюватися і зварюватися за допомогою прутка. Отримані тверді і міцні з'єднання згодом можуть піддаватися обробці на верстатах.

Стержни ПВХ (PVC-CAW) SIMONA

Сфера застосування стрижнів з ПВХ:
У медицині ПВХ застосовується вже понад 50 років. Матеріал використовується для виробництва лікарських препаратів, які не розкладаються всередині людського організму. Головною перевагою ПВХ в медичній галузі є екологічна безпека, внаслідок мінімальної токсичності матеріал був визнаний придатним для експлуатації в галузі медицини країнами Європейського Союзу.

У транспортній промисловості ПВХ використовують для ізоляції та ущільнюючих покриттів.
У будівництві ПВХ служить сировиною для виробництва пластикових труб і віконних профілів.
ПВХ широко застосовується для виробництва споживчих товарів, включаючи меблі, взуття, покриття для підлоги і дитячі іграшки.

У разі відсутності цікавить Вас позиції на складі, здійснюється поставка товару на замовлення з Європи. Можливий діаметр від 6 до 300 мм. Термін поставки індивідуальних замовлень протягом 1,5 місяця.

СТРІЖНі З ПОЛІЕТИЛЕНУ

Стрижні з поліетилену PE-HD (PE-100) SIMONA

Стрижні з поліетилену PE-500 SIMONA

Поліетилен володіє високими гігієнічними показниками і високою хімічною стійкістю до більшості хімічно агресивних реагентів. Стрижні виготовлені з поліетилену низького тиску високої щільності PE-HD (PE100, PE500, PE1000).

Кольори - натуральний білий, під замовлення можуть бути поставлені: PE100-чорного, PE500 і PE1000 чорна або зеленого кольору.

На все стрижні є санітарно-епідеміологічний висновок МОЗ України, що дозволяє використовувати їх в харчовій і фармакологічній промисловостях, а також для виготовлення деталей, що контактують з харчовими продуктами.

Стержни полиэтиленовые (ПНД) PE-HD, PE100, PE500, PE1000

У разі відсутності цікавить Вас позиції на складі, здійснюється поставка товару на замовлення з Європи. Можливий діаметр від 8 до 600 мм.

Поліетилен низького тиску високої щільності (ПНД-HD) являє собою еластичний матеріал з блискучою поверхнею і температурою плавлення + 120-130 °. Експлуатувати вироби з ПНД можна в температурних режимах від -10 до +80 градусів. Такі можливості і зумовили настільки широке застосування цього матеріалу. Крім цього поліетилен низького тиску має ряд переваг перед іншими видами пластику:

 • Висока стійкість до механічних ударів.
 • Висока стійкість до хімічних впливів.
 • Підходить для багаторазового використання.
 • Матеріал добре піддається механічній обробці.
 • Забезпечує відмінне ковзання.
 • Нешкідливість.

Також варто відзначити, що при підвищенні температури поліетилен низького тиску не виділяє токсичних парів і речовин. Саме тому в Європі і Америці цей матеріал широко застосовується для виробництва контейнерів для їжі.

Застосування поліетиленових стрижнів. Сфери застосування поліетилену і поліпропілену в стрижнях.
Стрижні поліпропіленові і поліетиленові великого діаметру використовуються, в основному, для виготовлення різних фасонних деталей шляхом машинної обробки. Йдеться, зокрема, про деталі
трубопроводів (кришки, заглушки, перехідники тощо). З стрижнів поліпропіленових (рідше зі стрижнів ПНД і ПВД) можуть також виготовлятися деталі і компоненти технологічних ліній - зірочки, шестерні і т.п.

У ряді випадків стрижні з поліпропілену і поліетилену використовуються в якості заготовок для виготовлення напрямних, де їх використання в порівнянні з листами виглядає більш виправдано з економічної точки зору, в разі якщо мова йде про напрямних великого перерізу, внаслідок істотно меншої кількості відходів та економії часу на обробку.

Стрижні з надвисокомолекулярного поліетилену (НВМПЕ) PE -1000 SIMONA

Окрема категорія - стрижні з надвисокомолекулярного поліетилену (НВМПЕ) PE1000, які широко застосовуються для виготовлення деталей технологічного обладнання - шнеків, роликів, напрямних, шестерень і т.д.

Як приклад візьмемо виготовлення роликів з PE -1000

Якщо замінити корпус з роликового стали і валики в ролику на матеріал PE1000, то отримаємо наступний результат:

маса полімерного корпусу і валиків наполовину легше, ніж сталеві;

деталь стає антикорозійного, стійкої до адгезії бруду;

ролик набагато легше технічно обслуговувати або замінювати;

рівень ковзання у матеріалу PE1000 вище, ніж у сталі.

Середня ціна полімерного ролика в 2 рази нижче, ніж ціна сталевого.

Стержни из сверхвысокомолекулярного полиэтилена PE1000

Стрижні з фторполімеру PVDF (полівініліденфторид) SIMONA

Стрижні PVDF завозяться тільки за попереднім замовленням.

Ціна уточнюється на момент оплати замовлення.

Реклама Google