Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ПОВІТРОПРОВОДИ З ПЛАСТМАС

ПЛАСТИКОВА ПРОМИСЛОВА ВЕНТИЛЯЦІЯ. 

Незаперечними перевагами пластикових повітроводів є їх дивовижна легкість, міцність і зручність транспортування. Тому все більше проектних організацій, проектантів, інженерів вентиляції воліє пластикові повітроводи класичним оцинкованим або дорогим нержавіючим воздуховодам.

Далеко не остання причина поступового переходу від металевих повітропроводів до пластикових - постійно зростаюча ціна на метал на світовому ринку. Пластикові повітроводи, бортові відсмоктувачі, скрубери завойовують все більш міцні позиції в сфері виробництва систем вентиляції та кондиціонування, поступово витісняючи дорогі повітроводи з нержавіючого заліза.

Технологічні характеристики пластикових повітроводів, що виготовляються з листового  поліпропілену:

Форма перетину: прямокутна і кругла;

Мінімальний діаметр круглого перетину: 110 мм;

Максимальний діаметр круглого перетину: 1500 мм;

Додаткові опції: фланцеві з'єднання з трубопроводами з інших матеріалів;

Можливість виготовлення витяжних парасольок і бортових відсмоктувачів.

Виготовлення пластикових корпусів для промислових витяжних вентиляторів.

Виготовлення пластикових скрубер для очищення від пилу, кислотних, лужних домішок.

Елементи пластикових повітроводів, що виготовляються з листового поліпропілену:

Труби та з'євнання круглих та прямокутних повітропроводів

Дросельні засувки для  круглих та прямокутних повітропроводів

Гнучкі (антивібраційні) вставки в повітроводи.

Бортові відсмоктувачі для систем вентиляції гальваничних ван

Корпуси ветиляторыв для повітропроводів

Скруберы из полипропилена

Скрубери - установки для очищення повітря в системах вентиляції

Переваги повітропроводів з листового пластику - поліпропілену, поліетилену.

Корозійна стійкість до пар води, розчинів кислот і лугів.

Тривалий термін служби матеріалу (понад 20 років без зниження фізико-механічних властивостей).

Висока герметичність, відсутність втрат напору і підсосів повітря через нещільності в швах і з'єднаннях.

Гладка внутрішня поверхня повітроводів з пластика забезпечує низькі втрати на тертя повітря об стінки воздуховода і перешкоджає відкладенню забруднень в процесі експлуатації, знижує шум і енерговитрати за рахунок застосування менш потужних вентиляторів.

Мала вага і полегшений монтаж пластикових повітроводів.

Можливість виготовлення і складання елементів повітропроводів на місці.

Пластикові повітроводи відповідають вимогам сучасної промислової естетики.

   Але і це ще не все аргументи на користь пластикових повітроводів. Справа в тому, що монтаж пластикових повітроводів здійснювати набагато простіше, так як ці вироби можуть нарізатися і підганяти прямо за місцем установки системи вентиляції. Важливо також і те обставина, що пластикові повітроводи повністю безпечні для здоров'я людей, не виділяють в повітря шкідливих компонентів і значно більш гігієнічні.

Пластикові повітроводи з листового НПВХ і НПВХ труб.

Не у всіх випадках є можливість установки промислових пластикових воздуховодов.із поліпропілену або поліетилену. Як показав досвід навіть такий хімстійких матеріал як поліпропілен починає корродировать при контакті з деякими іпареніямі і сумішами. Особливо при наявності навіть невеликого тиску в повітроводах. У цьому випадку можливо використовувати монолітний листової НПВХ (непластифікований полівінілхлорид) і труби з НПВХ.

Гнучкі (антивібраційні) вставки в повітроводи.

 

Гнучкі (антивібраційні) вставки в повітроводи бувають круглого січення  серії ГВК (гнучка вставка кругла) та прямокутного січення серії ГВП (гнучка вібровставка прямокутна).

Приизначені для запобігання вібрації та шуму від вентилятора до повітряного каналу, або іншому елементу вентиляційної сітки.

Виходячи з місця встановлення ГВК можуть встановлюватися як круглі гнучкі вставки для повітроводів. Для промислових вентиляторів вібровставки з серії "В" (ГВК-В) встановлюються на стороні всасування.

(В маркіровці "В" означає всасування, "Н" означає нагнітання ).

При наявності в вентиляційній сітці інших джерел вібрації, місце встановлення гнучних вставок вибирається у залежності від їх розташування.

Основні вимоги до середовища, що транспортується: t°С -50°С до +80°С.Допускається як повітря так і при агресивних середовищ. (кислот, лугів, тощо) .

Загальні характеристики: Внутрішній діаметр від Ø115 ... 1800 мм. Матеріал тіла: поліпропіленн РР-С, або поліетилен РЕ, або PVC.

Матеріл вибирається в залежності від температури та характеристики середовища що транспортується.

Крім віброізолюючих функцій, зменшує передачу шуму по трубопроводах, компенсує лінійне розширення трубопроводів в системі вентиляції.

 

Дросель-клапан в пластикових повітропроводах.

 

Дросель-клапан, виготовлений з хімічно-стійкого полімеру, призначений для комплектації системи вентиляції де транспортуються агресивні гази. (гальваніки).

Або середовища з високою концентрацією абразиву. (гальваніки). Полімер не вступає в реацію з агресивними газами. Меньше зношується в абразивному середовищі.

Не кородує. Його не потрібно фарбувати.

Клапани оснащені фланцевими з'єднаннями. Зручні в монтажі та надійні в експлуатації. Фланцеве з'єднання дає можливість швидкого демонтажу для технічного обслуговування

або заміни обладнання.

Дросель-клапан використовується для регулювання витрати приточного або витяжного повітря в вистемах канальної вентиляції гальванічних ліній, або на виробництвах де є агресивні гази.

Клапан представляє собою корпус з встановленою внутрі листовою лопаткою. Така конструкція забезпечує пропорційну залежність витрати повітря від кута поворота лопатки.

Дросель-клапан встановлюється на повітроводах в місцях відводів від головної магістралі.

 

Недоліки пластикових повітроводів.

    Головним і в багатьох випадках вирішальним недоліком пластикових повітроводів зі звичайного поліпропілену або поліетилену слід назвати їх вкрай низьку вогнестійкість. Ця обставина дуже сильно обмежує області застосування пластикових повітроводів, змушуючи проектну організацію, проектанта, інженера при проектуванні вентиляції використовувати їх виключно в межах одного пожежного відсіку. У той же час використання самозагасаючого полівінілхлориду PVC-U або поліпропілену PP-s дозволяє з успіхом вирішувати і цю задачу, правда вартість воздуховода в такому випадку значно зростає.

Наша Компанія пропонує виробництво і при необхідності монтаж пластикових елементів промислових пластикових повітроводів.

Постійна наявність на складі матеріалів дозволяє нам в найкоротші терміни виготовити необхідні елементи вентиляції згідно з проектною документацією або специфікації Замовника.

Реклама Google