Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Гальванічні ванни з поліпропілену.

ГАЛЬВАНІЧНІ ВАННИ.

Оснащення гальванічних ліній пластиковими ємностями, інженерними мережами.
Реконструкція гальванічних цехів.

Гальванічні ванни - ємності, що містять робочі розчини, в яких виконуються підготовчі, основні (процеси нанесення покриттів) і заключні операції хімічної або гальванічної (електрохімічної) обробки поверхні деталей, є основним видом устаткування гальванічних ліній, цехів і дільниць.

Незважаючи на надзвичайну різноманітність застосовуваних гальванічних ванн, до них пред'являється ряд загальних вимог: герметичність, хімічна інертність матеріалу ванни до вмісту в ній розчину, можливість створення і підтримки заданого теплового режиму; зручність і безпеку обслуговування.

Різниця в конструкції гальванічних ванн визначається перш за все особливостями технологічного процесу, які вимагають підігріву або охолодження електроліту, перемішування, гойдання штанг, безперервної фільтрації, накладення різних фізичних факторів (ультразвуку, магнітного поля, протоки електроліту і т.п.). Крім того, для електрохімічних ванн необхідний також підведення електричного струму необхідної полярності і сили з якомога більшою рівномірністю розподілу струму по поверхні деталей і меншими втратами електричної напруги.

Промивні, операційні, травильні ванни і гальванічні лінії

Гальваніка - це покриття металевих конструкцій твердим захисним шаром. Цей шар також є метал. Тому виділяють такі види гальванічного покриття, як цинкування, нікелювання, хромування, олов'янування, гаряче цинкування та пр. Но для того, щоб на металеву поверхню можна було наносити таке покриття, вона повинна бути відповідним чином підготовлена. Тобто з неї повинні бути видалені жир, іржа та інші шкідливі елементи. Для такої обробки застосовуються промивні, операційні та травильні ванни.

Представляють вони собою ємності різного об'єму. Їх наповнюють агресивними розчинами кислоти. У ці розчини опускають металеві конструкції для обробки. Перебуваючи в такому середовищі, поверхня будь-якого виробу повністю очищається. Після цього на неї можна наносити олово, цинк, хром нікель і інші метали. Лягаючи на підготовлену поверхню, таке покриття на довгі роки забезпечить їй надійний захист і естетичний зовнішній вигляд.

Говорячи про промивних, операційних і травильних ваннах у виробництві, потрібно підкреслити їх особливості. Їх виготовляють з матеріалів, які можуть тривалий час переносити вплив кислот і лугів. Як правило це винипласт, пропилен, полівінілхлорид. Деякі фахівці стверджують, що пропілен - більш відповідний матеріал, і ванни з нього відрізняються найбільшою довговічністю.

При цьому розглядаються ванни - це обладнання гальванічного виробництва, яке виготовляється з урахуванням особливостей кожного виробництва. За бажанням замовника обшивка внутрішніх поверхонь може бути виконана з різних матеріалів. Таким чином отримують вироби, найбільшою мірою відповідні для тих чи інших робіт.

Внутрішній простір цих ванн також планується в залежності від потреб виробництва. Можуть бути встановлені перегородки для того, щоб у ванній можна було робити різні операції по обробці металевих поверхонь. Таким чином гальванічне виробництво оптимізується залежно від запитів підприємства.

Виготовлення гальванічних ванн з поліпропілену

Компанія "ПолимерКомплект" пропонує поставку листового поліетилену і листового поліпропілену зі складу в Києві, а також свою продукцію - гальванічні ванни і послуги з комплексного облаштування гальванічних цехів промислових підприємств.
 

У числі наших послуг:

 - реставрація гальванічних ванн методами виготовлення вкладиша або футерування ван листовим поліпропіленом;
- виготовлення нових гальванічних ванн з хімічно стійкого листового поліпропілену;

- виготовлення, складання та встановлення систем вентиляції гальванічних цехів з хімічно стійкого листового поліпропілену і поліпропіленових труб великого діаметру;
- виготовлення і постачання "під замовлення" необхідних елементів пластикових повітроводів вентиляції з хімічно стійкого листового поліпропілену за розмірами і кресленнями замовника;

- інженерне обв'язування гальванічних цехів пластиковими трубами з хімічно стійкого поліпропілену PP-H, ПВХ (PVC-U), з використанням хімічно стійкою пластиковою запірної арматури.

"Ванни з листового поліпропілену. Поліпропілен - найбільш перспективний матеріал, що володіє високою хімічною стійкістю, зносостійкістю, термостійкістю (до 130 ° С без механічних навантажень), високим опором ударним навантаженням, задовільною механічною міцністю, низьким водопоглинанням, низькою водо-й паропроникність, високими діелектричними властивостями. Листовий поліпропілен стійкий до впливу водних розчинів неорганічних сполук (солей) і до впливу майже всіх кислот і лугів, навіть при високій х концентрації і температурі вище 60 ° С.Только такі сильні окислювачі, як, наприклад, хлорсульфонова кислота, олеум і концентрована азотна кислота, можуть зруйнувати поліпропілен вже при кімнатній температурі. Безперервне зниження хімічної стійкості поліпропілену з подальшим обвальним руйнуванням має місце тільки в електроліті для електрополірованія корозійностійких сталей при температурі 80 ° С. У цьому розчині аналогічно поводиться і винипласт, але вже при температурі 60 ° С.

Листовий поліпропілен особливо чутливий до впливу світла, це треба враховувати у всіх областях застосування продукту. Поліпропілени мають хорошу стійкість до світлового випромінювання видимої області спектра. Вплив же (навіть короткочасне) ультрафіолетового випромінювання (випромінювання з довжиною хвилі 290-400 нм) і кисню повітря робить поліпропілен крихким і призводить до пошкодження поверхні: втрати блиску, розтріскування і "крейдований" поверхні, погіршення механічних і фізичних властивостей полімеру. Цей процес прискорюється при підвищеній температурі навколишнього середовища.

Высокая химическая стойкость листового полипропилена в электролитах для нанесения покрытий дополняется тем, что он не оказывает влияния на электропроводимость растворов и обладает высокой прочностью. Ванны из полипропилена, как правило, изготавливаются из блочных конструкций, уже имеющих ребра жёсткости, и поэтому не требуют дополнительной обвязки (рис. 1.1)."

Виноградов С.С.
«Організація гальванічного виробництва.
Устаткування, розрахунок виробництва, нормування ».

Реклама Google