Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ЖИРОУЛОВЛЮВАЧІ - СЕПАРАТОРИ ЖИРУ для каналізації

Устаткування для очищення - знежирення стічних вод.

Сепаратори жиру (жироуловлювачі), призначені для очищення стічних вод, від жирових фракцій, а також твердих нерозчинних речовин, що виводяться в системи каналізації з підприємств харчового виробництва, громадського харчування. Необхідність застосування даних пристроїв, відповідно до ДБН В.2.2-25: 2009 та ДБН В.2.5-64: 2012, полягає в тому, що вони перешкоджають накопиченню НЕ розчинених жирових речовин на стінках трубопроводу, які можуть привести до аварійного виходу з ладу каналізаційної системи.

Купивши Жироуловлювач (сепаратор жиру) в нашій компанії в Києві або у нашого представника в регіонах України, ви гарантовано отримуєте виріб високої якості за доступною ціною з усіма технічними документами та інструкціями на нього.
Продукція, що нашою компанією Жироуловлювачі - це серійний виріб, яке випускається згідно зареєстрованих "Технічних умов (ТУ У 29.2-32306957-002: 2009" СЕПАРАТОРИ ВОДОЖІРОВИХ ЕМУЛЬСІЙ ")", "Патенту", а так само загальних "Технічних умов ТУУ 25.2-32306957-001 : 2007 "Ємності технологічні з поліпропілену" і супроводжуються санітарно-гігієнічним висновком.
(Детальніше ознайомитися з усіма дозвільними документами фірми) Перейти >>>

Встановивши наш Жироуловлювач у себе в цеху в супермаркеті, кухні їдальні, кафе, ресторану або на виробництві Ви гарантовано знімаєте з себе половину проблем від спілкування з сантехниками, службами Водоканалу, і санепідемнагляду.

Принцип роботи нашого жироуловлювача простий - Вигода від його використання величезна!

Жировловлювачі Оптима і Арктика з гладкими патрубками або з розтрубами?

Шановні відвідувачі сайту і наші постійні клієнти.
У зв'язку з технологічними особливостями монтажу та обслуговування жироуловителей, приймається рішення про заміну в наступних партіях жироуловителей серій "Оптима", "Оптима-60" і "Арктика" поліетиленових вхідних розтрубів на гладкі патрубки.

Переваги побутових жироуловлювачів серії СЖ:

Виготовлені українським виробником.

Гарантія, необхідна дозвільна документація.

Герметичний пластиковий корпус.

Розтрубні патрубки приварені до корпусу.

Можливість використання без сифона.

Розмір жироловки оптимізований під стандартне подмоечное простір (моделі "Оптима").

Гумовий ущільнювач і засувки на кришці (моделі "Оптима" або під замовлення).

Наявність моделей зі змінними фільтр-пакетами.

Велика кришка забезпечує зручність при чищенні і заміні фільтр-пакетів.

Наявність відсіку для збору опадів.

Широкий спектр застосування - вловлює кавову гущу, пісок (глину, гіпс), крохмаль, рибну луску, тісто.

Запобігає засміченню обладнанню СОЛОЛІФТ і побутових каналізаційних станцій.

Конструкція і принцип роботи жироуловлювача

Конструкція жировловлювача, згідно ТУ У 29.2-32306957-022: 2009 виготовляється з полімерних матеріалів, складається з розділених перегородками (3) технологічних відсіків, в яких відбувається процес сепарації водожірових емульсій. У роботу закладений принцип розділення неоднорідних систем під дією сил гравітації. Стічні води з жирами через впускний патрубок (1) самопливом потрапляють в Сепараторний відсік, розділений перегородкою (3), яка служить для уповільнення потоку і збільшення часу поділу фаз. В результаті дії сил гравітації відбувається відділення жирових мас (6) від води.

Жир накопичується на поверхні води (6). Зважені частинки опускаються в резервуар для осаду (5). Далі очищена вода через випускний патрубок (2) потрапляє в систему каналізації. Для усунення неприємного запаху і провітрювання, побутової Жироуловитель під мийкою бажано підключати через вентиляційний патрубок (4) до системи вентиляції приміщення.
Залежно від місця установки і місцевих умов сепаратори жиру виготовляються різних форм: паралелепіпеда - кухонні, невеликі цехові, циліндричні - невеликі цехові, великі для підземної установки.

Установка Жироуловителя

Варіанти встановлення (фото)

Жироуловитель (Сепаратор жира) в собранном виде, в зависимости от производительности, может быть размещен: внутри помещения на пол - под мойкой или под пол, в приямок (если позволяет канализационная система), в подвале, а также на улице в специальном углублении с бетонной подложкой. При необходимости промышленный Жироуловитель (сепаратор жира) устанавливается под землю, в бетонные кольца. Технология производства наших Жироуловителей, позволяет, при необходимости, производить их сборку непосредственно на месте эксплуатации.

Експлуатаційні вимоги до сепараторів жиру. (DIN1986-100)

1. Вода, яка потрапляє в сепаратор, повинна містити тільки тваринні жири і рослинні масла.

2. Не допускається попадання в сепаратор води з туалетів і дощової води.

3. Не допускається попадання в сепаратор стічних вод, що містять мінеральні рідини.

4. Встановлювати сепаратор слід поблизу точки скидання стоків.
5. Стічні води, оброблені в сепараторі, необхідно направляти на очисні споруди.

6. Сепаратори жиру повинні мати вентиляцію
7. Вхідні труби без тиску, під ухилом 2% найбільш підходящі для подачі потоку в сепаратор.

8. Для установки сепаратора всередині будівлі необхідно добре провітрюється.

9. Перед сепараторами жиру не допускається установка насосів, так як, при їх використанні утворюється не осідає або погано осідає емульсія. У разі неможливості відмови від застосування насосів, слід застосовувати насоси поршневого типу.

Підбір Жироуловлювача.

Обслуговування жировловлювача

Обслуговування жировловлювача полягає в регулярному видаленні жиру, що нагромадився і осаду. Для випробувальної експлуатації жировловлювача рекомендується в звичайних умовах перевіряти і згрібати опади один раз в місяць, чистити резервуар Жіроотделітель після його наповнення та чистити резервуар сепаратора жиру для опадів (відкачуванням фекальної цистерною) один раз в 3 місяці. Після випробувальної експлуатації ці терміни будуть скорочені або збільшені в залежності від кількості уловленого жиру і кількості опадів до накопичувального резервуара сепаратора жиру.

Як чистять жироуловлювачі в світі

жироулавливатель 60л,купити жироловку у Львові, Конотоп сепаратор жиру бытовий, продам жироуловитель, жироуловитель в Украине, магазин жироловок, жироуловитель для канализации в Хмельницком, сепаратор жира промышленный, жироловка под мойку, жироловушка в Ровно,жироулавливатель СЖ, продам жироуловитель Конотоп, жироуловитель под раковину, жироуловитель для кафе и ресторана, жироуловительная установка, жироотделитель СЖ, жирозбірник на кухню, купить сепаратор жира в Полтаве можно, сепаратор жира в Запорожье, сепаратор жира в Виннице, жироловка в Луцке у диллеров, жироуловитель купить, наш бытовой жироуловитель в Чернигове, жироуловитель в мясной цех, жироуловительная установка в системе канализации, сепаратор жира при производстве чипсов, жироотделитель, жироуловитель в Ужгороде

Реклама Google