Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ЕМНОСТІ І РЕЗЕРВУАРИ З ПЛАСТМАС

Нестандартні зварні ємності і резервуари

В даний час існує досить виробництв випускають стандартні, як правило, ротоформірованние ємності, баки, бочки, резервуари. Асортиментний ряд цих виробів може задовольнити більшість потреб населення в пластикових ємностях. Але як правило це легко здійснюється на побутовому рівні, коли споживачу потрібна ємність на невелику кількість кубів для води, або стандартний резервуар для зберігання палива або єврокуб - стандартна емккость для транспортування.

Зовсім інша справа, коли у замовника виникає потреба в нестандартній ємності.

Досить часто буває коли форма або розміри необхідної ємності не підходять під звичайні стандартні розміри, а якщо намагатися їх підганяти за рахунок збільшення кількості менших ємностей, то постає ряд питань, які не відразу, але як правило заводять подібну задачу в глухий кут. Це зазвичай пов'язано з необхідністю додаткових площ під таку кількість ємностей, і часто постають питання - "А як пронести всі ці ємності через стандартні дверні отвори і коридори, щоб розмістити їх в виділяється приміщенні?" і "Як герметично з'єднати їх в одну інженерну систему з усіма необхідними ухилами, стоками і байпасами?"

Це якщо не думати ще про те, що для того щоб обслужити таку кількість ємностей доведеться відкрутити не одну кришку. Та й коштувати така кількість резервуарів буде пристойно.

Набагато простіше подібні проблеми вирішуються за допомогою зварних пластикових ємностей.

Набагато простіше подібні проблеми вирішуються за допомогою зварних пластикових ємностей.

Залежно від місця розміщення, призначення і рідини, з якої буде контактувати ємність, підбирається матеріал пластика з якого буде виготовлятися резервуар. Для хімічно агресивних рідин і для надземної установки вибирається, як правило поліпропілен, а для ємностей, для яких передбачається підземна установка, вибирають зазвичай поліетилен.
З урахуванням фізичних характеристик визначається товщина листового матеріалу або клас жорсткості труб з яких буде виготовлятися майбутня ємність, обчислюються необхідні ребра жорсткості, система опор і інженерної обв'язки майбутньої ємності трубопроводами.

Технологія зварювання пластикових листів дозволяє нам, при необхідності, проводити зварку нестандартних пластикових ємностей всередині готових приміщень (навіть зі стандартними дверними отворами). При цьому виготовляється оптимальна форма резервуара для даного приміщення, істотно знижуються транспортні витрати, які зазвичай лягають на транспортування таких ємностей.

Пластикові ємності призначені для стаціонарного зберігання агресивних і хімічних речовин, кислот, лугів, а так же харчових речовин, питної води. Ємності з поліпропілену широко використовуються в харчовій, металургійній, хімічній промисловості, фармацевтиці, в аграрному секторі. Термін експлуатації посудин може доходити до 10 років.

Ємності можуть використовуватися для зберігання наприклад наступних агресивних рідин:
- соляної кислоти
- фосфорної кислоти
- каустичної соди
- коагулянтів
- розчинів усіх солей
- розчинів усіх лугів
- сірчаної кислоти
та інших агресивних середовищ

Інші області застосування ємностей:
- накопичувальні ємності для зберігання води;
- зберігання і підготовка гарячої води (для геліосистем);
- водопідготовка та очищення стічних вод (відстійники, освітлювачі, флотатори, гідроциклони, корпусу фільтрів питної води);
- переливні ємності для басейнів;
- станції перекачки стічних вод;
- корпусу градирень (водоохолоджувачі);
- вигрібні ями;
- каналізаційні шахти;
- корпусу фільтрів для води.

Наші пластикові ємності, на замовлення, можуть бути доукомплектовані рівнемірами, фітингами, відводами і іншим устаткуванням на вимогу замовника. Температура зберігання рідини в ємностях від -40 до +80 градусів. При зберіганні агресивних середовищ необхідно також враховувати допустиму концентрацію при температурному режимі.

Ємності виробляються згідно - ТУ У 25.2- 32306957-001: 2007 і мають санітарно-гігієнічний висновок України.

Реклама Google