Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

КОНСТРУКЦІЙНІ ПЛАСТИКИ

      Компанія «ПОЛІИМЕРКОМПЛЕКТ», офіційний торговий представник німецького концерну SIMONA AG., пропонує зі складу в м Київ високоякісні конструкційні пластики (лист, пруток, квадратний профіль) для інженерних робіт при виробництві нестандартних, зварних, пластикових виробів, що застосовуються в промислових і побутових цілях. Дані матеріали використовуються в харчовій, хімічній промисловості, в машинобудуванні, в торгівлі і побуту.

Інженерні листові пластики застосовуються в будівництві ємностей для кислот і лугів, нестандартних ємностей великих розмірів, гальванічних ванн, резервуарів, басейнів, ємностей для води, а також для ємностей застосовуються в системах очищення каналізаційних стоків (колодязі, септики, сепаратори жиру - жироуловлювачі, що акумулюють резервуари , для футерування бетонних водоочисних резервуарів). Використання листових пластиків також можливо при виробництві хімічно стійких повітроводів службовців для відведення кислотних і лужних випарів.

Постійно на складі поліпропіленові і поліетиленові листи різної товщини, зварювальний пруток, труби поліпропіленові великих діаметрів 160-315мм і профільні квадратні труби, пластикові стріжні, зварні безнапірні буртові втулки.

Під замовлення можлива поставка в оптимальні терміни будь-якої продукції концерну SIMONA AG.

Компанія ПолимерКомплект пропонує комплексні поставки пластика з можливістю здійснення робіт зі зварювання листових пластмас для комплектації і устаткування гальванічних цехів (ємності, вентиляція), установці реакторів в цехах з виробництва пральних і миючих засобів, обладнання пластиковими ємностями харчових підприємств.

Перейти

Реклама Google