Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

 -   зареєстрована в Україні торгова марка.

Компанія "ПолимерКомплект" працює на будівельному ринку України з осені 2003 року. 

  Підприємство створювалося для комплектації замовлень по будівництву пластикових трубопроводів. Маючи в своєму штаті добре підготовлених і високопрофесійних фахівців, а також постійні і налагоджені партнерські відносини з підприємствами будівельної, газо-транспортної та водо-яка забезпечує галузей, наше підприємство з самого початку своєї діяльності змогло зайняти певну нішу в цьому сегменті ринку.
  З огляду на динамічно зростаюча кількість підприємств в цьому напрямку бізнесу і постійно збільшується конкуренцію, ми в цей складний період змогли сформувати до кінця 2005 року своє виробничий підрозділ, технічну базу і команду професіоналів, яка в оптимальні терміни і на високому рівні забезпечила комплексний підхід до вирішення нових поставлених задач, а саме створення виробництва технологічних ємностей з листового поліпропілену і поліетилену.
  Старт виробництва дали замовлення на нестандартні ємності для води і колодязі з листового пластику. В цей же час було освоєно серійне виробництво поліетиленових буйків.
  А вже в березні 2006 року підприємство приступило до виробництва середніх (понад 8 м.куб.) Ємностей для води, багатокамерних септиків і пластикових баків для хімічних підприємств з використанням листового поліпропілену.

 У травні 2007 року накопичений досвід, напрацьовані і освоєння технології дали можливість нашому підприємству, першого на Україні, оформити і зареєструвати технічні умови на виробництво ємностей з поліпропілену листового  -   ТУ У 25.2 - 32306957-001:2007   "ЄМНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПИЛЕНУ" .

Постійні замовлення на специфічні, нестандартні ємності, що володіють підвищеною хімічною стійкістю до різних агресивних середовищ, сприяли підписанню у вересні 2007 року угоди про подання нашим підприємством інтересів одного з німецьких постачальників конструкційних пластиків - фірми WIHAMIС. Ця співпраця дозволила нам також запустити ще одне виробниче напрям - виконання замовлень по механічній обробці пластиків і виготовлення нестандартних виробів з пластикових заготовок.
У період весна-літо 2008 року - час піку заміського будівельного буму в Україні, підприємство "ПолимерКомплект" в співдружності з фірмою "Водний шлях" освоїло новий для себе виробництво басейнів з лінійного поліпропілену. Використання вищевказаного матеріалу дозволяє виконувати моделювання, розкроювання і виготовлення різних форм басейнів, як у виробничому цеху, так і безпосередньо на об'єкті. Цей крок вивів нас на новий рівень - в один ряд з іншими учасниками басейнового ринку України.

У листопаді 2008 року підприємство "ПолимерКомплект" отримало Патент на корисну модель UA 37567 U "Спосіб виготовлення полімерної ємності".

У квітні 2010 року наше підприємство стало офіційним дистриб'ютером фірми SIMONA AG., Одного з найбільших в Європі виробників пластикових виробів і листових пластиків.
Асортимент пропонованих інженерних конструкційних пластиків і наша складська програма по їх наявності дозволяють вирішувати практично всі завдання стосуються хімічної, термічної і ударної стійкості при виробництві ємностей. Використання листових пластиків фірми SIMONA дозволило перейти до виробництва великих ємностей (до 40м.куб).

На даний момент компанія "ПолимерКомплект" пропонує:

  - ємності і резервуари нестандартних форм і розмірів обсягом від 500л до 50000л;

  - бассейни з поліпропілену;  

  - ємності для хімічної промисловості, баки для агресивних середовищ;

  - ванни для гальваники та травлення;
  - дренажні і оглядові колодязі з пластику;
  - конструкційні пластики - поліпропілен листовий (PP)листовий поліетилен (PE), полівінілхлорид (PVC-U) ;
  - промислові дошки для розробки з высокопрочного листового поліетилену;

  - нестандартні вироби з пластиків, що отримуються шляхом механічної обробки пластмас;
  - труби поліпропіленові великих діаметрів для інженерних трубопроводів і повітропроводів.
   - труби і зварні елементи для повітропроводів великих діаметрів (від 200мм і більше), що контактують з агресивними середовищами, і виготовляються з хімічно і термічно стійкого поліпропіленового листа.

Завдяки багаторічному досвіду та широким можливостям виробництва і освоєним нами передовим технологіям, розкриваються великі перспективи для втілення в життя найсміливіших ідей і творчих задумів наших клієнтів.
Індивідуальні та часом найнесподіваніші побажання призводять до нестандартних конструктивних рішень. Технологічні можливості, широкий вибір матеріалів, грамотні розрахунки досвідчених інженерів і технологів, точне і акуратне виробництво втілюють девіз нашої компанії: "ПолимерКомплект" - Гармонія якості для Вашого добробуту! ». Ви зможете особисто переконатися в цьому, ставши одним із сотень наших клієнтів.

Наша мета: На базі власних розробок і технічних рішень представити на ринку високоякісну продукцію з конструкційних термопластів, розробляти нестандартні технічні рішення в області екструзії, механічної обробки і зварювання.

Реклама Google