Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

ПІСКОУЛОВЛЮВАЧІ  СЕРІЇ "КЛІНІНГ"

Піскоуловлювачі серії "Клінінг" призначені запобігання засмічення каналізаційних труб сміттям і осадом у вигляді піску і бруду, а також для максимальної зручності і ефективності роботи персоналу.

 

При прибиранні приміщень виникає необхідність кудись зливати брудну воду, яка містить до того-ж якусь кількість зважених часток (пісок, земля, сміття). У кращому випадку, прибиральниця може таку воду зливати в унітаз, в гіршому - в мийку. При цьому часто виникає ймовірність засмічення каналізаційних труб. Уникнути таких засмічень може допомогти піскоуловлювачі серії "Клінінг".

Переваги піскоуловлювачів серії «Клінінг»:

Піскоуловлювачіи «Клінінг» розробені для максимальної зручності і ефективності роботи персоналу

Відсутність необхідності в додатковому обладнанні (ванни, піддони та ін.) - піскоуловлювачі оснащені власною зручною заливною горловиною.

Можливість установки гідрозатвору - зручність монтажу і зливу води та гарантована відсутність запахів з каналізації

Зручність зміни фільтра - просто витягніть мішок і встановіть новий

Доступність фільтр-мішків - підійде стандартний ПП мішок для будівельного сміття

Устаткування відповідає Технічним умовам ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 "СЕПАРАТОРИ ВОЖО-ЖИРОВИХ емульсій") і Технічних умов ТУ У 25.2-32306957-001: 2007 "ЄМКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ І ПОЛІЕТИЛЕНУ»

Устаткування захищені патентами №47415 «УСТАНОВКА ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗДІЛЕННЯ НЕОДНОРІДНІХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ГРАВІТАЦІЙНОГО ОСІДАННЯ»

Реклама Google