Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Футерування листовим пластиком - Обшивка пластиком.

Ремонт і реставрація старих резервуарів, ємностей, цистерн з металу і залізобетону.

      В даний час експлуатується багато сталевих та залізобетонних резервуарів. Вони потребують проведення систематичного контролю. Тому що залізобетонні та сталеві резервуари, в процесі експлуатації, піддаються зносу, корозії, що в свою чергу знижує надійність конструкцій, їх необхідно ремонтувати.

    Ремонт металевих і залізобетонних резервуарів методом футерування полімерними матеріалами є міцним і економічно ефективним рішенням.
   Футерування пластиком резервуарів, цистерн, технологічних ванн спеціальних призначень, ємностей, бункерів, бетонних підстав, бетонних відстійників, можна порівняти із заміною старих ємностей на нові, більш якісні і довговічні. Причому: вартість футерування резервуара значно менше вартості нового обладнання. Тому на футеровці пластиком ємностей і резервуарів можна істотно заощадити.

   Що таке Футерування? - Це обшивка існуючої несучої поверхні резервуара (металевого, залізобетонного) захисним гідроізоляційним шаром полімеру (в нашому випадку листовим пластиком) стійким до всіляких механічних, хімічних, фізичних, агресивних дій природних середовищ з якими він контактує. Футерування поверхонь пластиком можна порівняти з поклейкой шпалер, принцип той же але тільки шпалери клеяться, а полімерні листи кріпляться до футеруемой поверхні і зварюються стик в стик між собою.

Такі полімери як поліпропілен (PP-C, PP-H) і поліетилен (HDPE) відмінно підходять за технічними характеристиками для захисту від механічних і агресивних середовищ. Вони повністю справляються зі своїм завданням як для самого об'єкта футерування, так і для контакту з його вмістом. Дані полімери екологічні, не містять токсинів і не виділяють ніяких шкідливих речовин - є сертифікати від заводу виробника і санітарно-гігієнічний висновок України, що дозволяє розширене Футерування ємкостей (резервуарів) як для харчової промисловості, так і для хімічної і металургійної промисловості, де необхідно мати певні характеристики полімерів.

Ремонт резервуарів проводять наступними методами:
1. Футеровка Кашоване тканиною листовими полімерами (метод приклеювання)
2. Футеровка монолітними листовими полімерами (метод вільного вкладиша)
3. Футеровка резервуарів полімерними плитами методом жорсткого кріплення (механічний метод)

 

Перший метод досить дорогий, що пов'язано з додатковою обробкою листів і застосуванням спеціальних дорогих клейових сумішей, тому ми його поки не будемо розглядати.

Футерування монолітними листовими полімерами (метод вільного вкладиша) - Ремонт гальванічних ванн - Ремонт бетонних приямків

    Одним із часто вживаних методів футерування пластиком металевих і залізобетонних резервуарів і ванн є технологія використання «вільного вкладиша». У цьому випадку застосовується листової поліпропілен, поліетилен, ПВХ. Тобто футеровочний полімерний вкладиш вставляється в резервуар без жорсткого кріплення до корпусу.

   Футерування пластиком при цьому методі може проводиться як шляхом виготовлення цілого «вільного вкладиша» з точних розмірами і кресленнями, з подальшим приміщенням його в футеруемую ємність, так і розкриємо листів під розмір, з урахуванням особливостей, безпосередньо в самому резервуарі. Листи зварюються між собою за допомогою ручного екструдера з попередньою укладанням в корінь шва контрольного зварювального дроту. При футеровке стандартними пластиковими листами застосовується товщина листа від 3 мм до 20 мм.Унікальність цього методу полягає в тому, що не потрібно особливої підготовки футеруемого вироби. Крім того: метод дозволяє футерувати, з урахуванням лінійного розширення пластика, ванни, що працюють в температурному режимі до 90 С.Єдине жорстку вимогу: механічна міцність корпусу резервуара.

Старая гальваническая ванна из кирпича подготовлена к футеровке.

Новый вид отреставрированной ванны после футеровки полипропиленом.

Перед сдачей работ все швы проходят проверку при помощи электроискрового дефектоскопа.

Последние штрихи - трубопроводы подведены, осталось только подключить и можно заливать электролит.

Футеровка резервуаров пластиковыми листами плитами методом жесткого крепления (механический метод) - Ремонт железобетонных резервуаров большого объема.

 Для ремонта больших бетонных и железобетонных емкостей наиболее приемлемым является метод футеровки полимерными листами (плитами) с механическим креплением пластиковых листов к внутренней поверхности резервуара. При футеровке используются полимерные листы (полипропилен РР-Н, РР-С) или полиэтилен (РЕ100, РЕ300, РЕ500) с использованием анкерных креплений или дюбелей и герметизирующих приварных заглушек. При этом раскрой листов под размер, с учетом особенностей, должен производиться непосредственно в резервуаре. Листы свариваются между собой с помощью ручного экструдера с предварительной укладкой в корень шва контрольного сварочного прутка. 

 Футеровка крепится к стенкам резервуара механическим способом с использованием анкерных креплений или дюбелей. Места их установки закрываются «шляпками» или пластиковыми заглушками, которые привариваются для герметичности к футеровочным листам.

Футерування приймальної камери і каналів міських очисних споруди (до пісковловлювача).
Обшивка пластиком - 600 м.кв. на МКП «Миколаївводоканал»
Матеріал: поліетилен PE-100 (PE-HD) .УФ-стійкий. Температура робоча: від -40 С до +80 С.

Миколаївводоканал_фото1

Миколаївводоканал_фото1

Миколаївводоканал_фото2

Миколаївводоканал_фото2

Миколаївводоканал_фото3

Миколаївводоканал_фото3

Футерування з/б резервуарів по 40 м.куб. для коагулянту на станції водоочистки ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА"
Матеріал: поліпропілен PP-C. Температура робоча: від -20 С до +80 С.

БІЛОЦЕРКІВВОДА_фото1

БІЛОЦЕРКІВВОДА_фото1

БІЛОЦЕРКІВВОДА_фото2

БІЛОЦЕРКІВВОДА_фото2

БІЛОЦЕРКІВВОДА_фото3

БІЛОЦЕРКІВВОДА_фото3

Футерування (обшивка пластиком) залізобетонного резервуару очисних споруд на 1600 м.куб

і двох ламель-сепараторів по 40 м.куб. на пивзаводі «Карлсберг-Україна» (Київ)

Матеріал: поліпропілен PP-C. Температура робоча: від -20 С до +80 С.

Карлсберг-Україна_фото1

Карлсберг-Україна_фото1

Карлсберг-Україна_фото2

Карлсберг-Україна_фото2

Карлсберг-Україна_фото3

Карлсберг-Україна_фото3

     Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" пропонує поставки листового поліетилену і листового поліпропілену німецького концерну SIMONA, зі складу в Києві, з можливістю здійснення робіт зі зварювання листових пластмас для футерування залізобетонних резервуарів.

Для надання такого роду послуг наша компанія використовує інструкції "Німецького Союзу зварників і споріднених технологій" DVS 2205, якісне зварювальне обладнання, має технічну та консультаційну підтримку концерну SIMONA AG. (Німеччина), а також має дозвіл на виконання робіт на висоті більше 5 метрів.

Завдяки багаторічному досвіду та широким можливостям виробництва і освоєним нами передовим технологіям, розкриваються великі перспективи для втілення в життя найсміливіших ідей і творчих задумів наших клієнтів.
Індивідуальні та часом найнесподіваніші побажання призводять до нестандартних конструктивних рішень. Технологічні можливості, широкий вибір матеріалів, грамотні розрахунки досвідчених інженерів і технологів, точне і акуратне виробництво втілюють девіз нашої компанії:

"ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" - Гармонія якості для Вашого добробуту! ".

У числі наших послуг:
• футерування резервуарів пластиком; • футерування цистерн пластиком; • футерування ємностей пластиком; • футерування бетонних підстав пластиком; • Футерування різних поверхонь різних призначень; • Футерування фасадів пластиком; • Футерування старих ємностей із пластику; • футерування льохів пластиком; • футерування оглядових ям пластиком; • футерування залізо-бетонних котлованів пластиком; • футерування бетонних котлів і чаш пластиком.

НАШІ РОБОТИ:

РЕКОНСТРУКЦІЯ ГАЛЬВАНІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ.
РЕМОНТ ГАЛЬВАНІЧНИХ ВАНН.
ОБШИВКА ПЛАСТИКОМ ПРИЯМКІВ У ЦЕХАХ.
ФУТЕРУВАННЯ ПЛАСТИКОМ БЕТОННИХ РЕЗЕРВУАРІВ, ПРИМІЩЕНЬ.

ФУТЕРУВАННЯ КУЗОВА АВТО - ОБШИВКА ПРИЧЕПА.

Реклама Google