Гармонія якості для Вашого процвітання

Київ, 02094,

вул. Хоткевича Гната 27-В

Конуси для забою птиці та Стійки з Конусами для забою птиці "ПТАХ"

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" виробляє спеціальні конуси для напівпромислового вибою птиці (перепілка, курка, качка, гусак, індичка). Конуса дозволяють
забезпечити надійну фіксацію птиці та якісний стік крові.
Конуси виготовляються повністю з харчового поліпропілену або поліетилену. Поверхня конусів абсолютно гладка, легко миється та не вбирає бруд та кров. Легко миється.
Пластик, що використовується у виробництві, завдяки своїм властивостям, запобігає розвитку бактерій. Матеріал, з якого виготовляються стійки з конусами, може працювати при температурах від -40 до +80°С. Стійкий до ультрафіолету. Конуса зручно експлуатувати навіть узимку на відкритому повітрі, тому що до пластику (на відміну від металу) не примерзають намоклі крила птиці, рукавички тощо. Термін служби конусів з поліпропілену або поліетилену 30 років! Конуси виготовляються різних розмірів залежно від типу та ваги птиці.

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" пропонує спеціальні стійки з конусами для напівпромислового забою птиці (перепілка, курка, качка, гусак, індичка). Стійки з конусами дозволяють забезпечити надійну фіксацію птиці та якісний стік крові. Використання стійок з конусами дозволяють значно спростити невеликим птахівницьким фермам процес забою птиці. Спеціальні піддони в стійках дають можливість повністю зібрати кров, що стікає.

Конус

КЗП-1

КЗП-2

КЗП-3

КЗП-4

КЗП-5

Диаметры

200/40 мм

250/50 мм

300/65 мм

350/80 мм

450/80мм

Высота

250 мм

350 мм

450 мм

450 мм

550 мм

Назначение

перепелка, цыпленок

кура, бройлер,

несушка до 1,5кг

кура, бройлер, утка,

гусь от 1,5кг

гусь, индейка

от 4,5кг

индейка

от 4,5 до 20кг

Спеціальні піддони в стійках дають можливість повністю зібрати кров, що стікає.

Стійки можуть бути як переносні, так і стаціонарні (настінні, прямі або кутові). Кількість конусів для переносної стійки – 4 (чотири), а для настінних стійок кількість визначає сам замовник залежно від розміру робочої стінки та розміру конусів.

Стійки з конусами виготовляються повністю із харчового поліпропілену або поліетилену. Поверхня конусів абсолютно гладка, легко миється та не вбирає бруд та кров. Легко миється.
Пластик, що використовується у виробництві, завдяки своїм властивостям, запобігає розвитку бактерій. Матеріал, з якого виготовляються стійки з конусами, може працювати при температурах від -20 до +80°С. Стійкий до ультрафіолету. Стійки зручно експлуатувати навіть узимку на відкритому повітрі, тому що до пластику (на відміну від металу) не примерзають намоклі крила птиці, рукавички тощо. Термін служби конусів з поліпропілену або поліетилену 30 років! Стійки для забою птиці можуть комплектуватись полімерними конусами різних розмірів залежно від типу та ваги птиці.

Матеріал, з якого виготовляються стійки з конусами, має санітарно-гігієнічний висновок!
Вартість стійок для забою птиці залежить від комплектації кількості та розмірів конусів, що купуються.
Купити окремо необхідну Вам стійку з конусами або окремо конуса можна звернувшись за телефонами 044 4518918.

Реклама Google